Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Branding, czyli jak skutecznie umacniać własną markę w Internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów?
Branding, polega na umacnianiu danej marki w sposób nie nachalny i nie reklamowy, ale bardziej skupiony na jej rzeczywistych walorach oraz problemach, jakie można dzięki niej rozwiązać.
czytaj więcej
Z optymizmem ku zimie – jak w zdrowy sposób zwalczyć jesienną chandrę?
Jesień to czas, gdy musimy ze zwiększoną uwagą dbać nie tylko o nasze zdrowie, ale i o dobre samopoczucie. Skutecznym remedium na pochmurną pogodę i równie posępny nastrój jest zmiana codziennych nawyków na takie, które wzmocnią nasz organizm oraz szybko poprawią humor. Zbilansowana dieta, picie dużej ilości wody, aktywne spędzanie wolnego czasu oraz pozytywne nastawienie mogą zdziałać cuda, wypełniając dobrą energią zarówno nasze ciało, jak i umysł.
czytaj więcej
Bakaliowe Święta z czekoladą Toblerone Fruit&Nuts
Chrupiące orzechy, słodkie rodzynki, aksamitna czekolada – każdy z tych smakołyków sam w sobie stanowi ucztę dla podniebienia. Marka Toblerone, łącząc te przepyszne składniki w jedną całość, dostarcza nam aż potrójnej przyjemności.
czytaj więcej
2015-11-29, 13:17
flypr
Rewolucja w świecie bruku, czyli kostki śrutowano-szczotkowane
Płukane kostki brukowe to produkty, które od dawna stanowią jeden z popularniejszych sposobów aranżacji nawierzchni na posesjach prywatnych i komercyjnych, a także w przestrzeni publicznej. W ciągu ostatnich lat technologia produkcji bruku mocno się jednak rozwinęła i przyniosła nowe rozwiązania – dużo bardziej oryginalne, funkcjonalne i bezpieczniejsze niż klasyczne „płukanki”. Doskonałym tego przykładem są eleganckie kostki śrutowano-szczotkowane z linii Libet Decco Aspero.
czytaj więcej
Jak stworzyć biznes działający latami za 1 tys złotych lub mniej?
Biznesy, koszty, faktury rachunki. Czasem samochody dostawcze, czasem patenty i opłaty franczyzowe. Czynsze za wynajęte sklepy i magazyny. Tak kojarzymy biznes w tradycyjnej formie.
czytaj więcej
Porówanie AlfaKredyt i Vivus
Przedstawiamy porównanie dwóch popularnych parabanków Vivus i Alfakredyt. Oba oferują szybkie chwilówki pożyczki krótkoterminowe.
czytaj więcej
2015-11-28, 09:37
Anita Zielke
Ucz się tańca przez internet. Chodź brzmi nieprawdopodobnie, jest możliwe!
Bez względu na tu, jaki taniec chcesz zgłębiać, możesz skorzystać ze specjalnej platformy nauki. Znajdziesz na niej przydatne wskazówki, a także filmiki wideo z nauką tańca.
czytaj więcej
Przetargi w październiku pod znakiem śmieci
W październiku 2015 roku liczba ogłaszanych w Biuletynie Zamówień Publicznych postępowań przetargowych wzrosła w relacji miesięcznej dość znacząco, i to pomimo spadku w segmencie budowlano remontowym. W ciągu miesiąca bardzo mocno wzrosła liczba ogłoszeń przetargowych na dostawy usług, głównie związanych z gospodarką odpadami – wynika z raportu opracowanego przez serwis eGospodarka.pl. Zaczyna też być widoczny efekt „końca roku”, czyli typowe dla ostatniego kwartału zakupy komputerów i sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.
czytaj więcej
Czy można zhakować.... lodówkę?
Urządzenia mobilne ze stałym dostępem do Internetu nikogo już nie zaskakują, ale lodówka czy pralka podłączona do Wi-Fi to nadal coś nowego. Urządzenia takie cieszą się coraz większą popularnością.
czytaj więcej
123456789...205206207

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 7.00-16.00