Znajdź informacje
Artykuły - świat mediów, dziennikarzy i public relations
Zobacz wszystkie artykuły › Kontakt z redakcją
"Ślub od pierwszego wejrzenia” hitem jesiennej ramówki TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia” gromadzi przed telewizorem średnio blisko 1,5 mln widzów, co przekłada się na prawie 20 proc. udziałów ...
"Wiadomości" TVP1 liderem serwisów informacyjnych
Główne wydanie „Wiadomości” TVP1 emitowane w niedzielę, 17 października zgromadziło przed telewizorami ponad 4,3 mln widzów (udział w rynku 25,5 ...
Eurowizja Junior: Olivia Wieczorek jedzie na Maltę
Olivia Wieczorek wygrała Krajowy Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2016. 13-letnia dziewczyna z piosenką „Nie zapomnij” będzie reprezentowała Polskę w finale ...
Rekordowa widownia meczu Polska - Dania
Sobotnie spotkanie Polska - Dania, w eliminacjach Mundialu Rosja 2018, oglądało na antenach Polsatu i Polsatu Sport średnio 7,1 mln ...

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-10-27, 15:47
flypr
Jak zabezpieczyć rury przed zimą?
Przed nadejściem zimy warto przyjrzeć się ochronie termicznej naszej instalacji grzewczej, gdyż to ona w najbliższych miesiącach będzie odpowiedzialna za nasz komfort. Brak odpowiedniej ochrony przed niskimi temperaturami może prowadzić do uszkodzenia instalacji, a co za tym idzie kosztownej naprawy i obniżenia temperatury w naszym domu. Dodatkowo, utrata energii cieplnej z pewnością odbije się również niekorzystnie na wysokości rachunku za ogrzewanie. Jak przygotować instalacje na nadejście zimy i na co zwrócić szczególną uwagę podpowiada ekspert firmy Armacell.
czytaj więcej
2016-10-27, 15:29
SaldeoSMART
Wiosenna Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART
Twórcy aplikacji SaldeoSMART zapraszają na konferencję dla specjalistów zajmujących się sprzedażą oprogramowania dla księgowości i obsługą informatyczną firm. W trakcie wydarzenia, które odbędzie się w marcu 2017 roku, nie zabraknie tematyki najbardziej aktualnych trendów w rozwiązaniach informatycznych dedykowanych branży finansowo-księgowej.
czytaj więcej
2016-10-27, 10:51
OnGeo Sp. z o.o.
Absolutna nowość w świecie geoinformacji. Nowe narzędzie dla posiadaczy i nabywców nieruchomości. Nie kupuj więcej kota w worku!
Zebranie informacji o nieruchomości jeszcze nigdy nie było tak łatwe.
Wystarczy wskazać na mapie punkt lub narysować obszar aby otrzymać bardzo szczegółowe informacje charakteryzujące wskazaną lokalizację. Dzięki zastosowaniu w jednym miejscu najnowocześniejszych rozwiązań geoinformatycznych (LIDAR, GIS, SaaS, cloud computing, Spatial Modeling) szybkość dostępu i dokładność informacji wielokrotnie przewyższa możliwości obserwacji bezpośredniej w terenie. Wszystkie informacje dostarczane są w kilka minut, dostępne 24 godziny na dobę dla każdego.
czytaj więcej
Celuj w studenta, czyli jakie mieszkanie kupić by dobrze zarobić na wynajmie
Kupno mieszkania na wynajem to wciąż opłacalna inwestycja – w przeciągu ostatnich kilku lat podwoiła się w Polsce liczba osób, które je wynajmują. Jest to opłacalne przede wszystkim pod kątem wynajmu studentom - co trzeci wynajmowany lokal zamieszkiwany jest właśnie przez tę grupę. Gdzie kupić mieszkanie na wynajem i czym kierować się przy wyborze nieruchomości?
czytaj więcej
20. rocznica telefonii komórkowej w Polsce. Co było, a co nas czeka w przyszłości?
We wrześniu tego roku obchodziliśmy 20. rocznicę wprowadzenia na polski rynek telefonii mobilnej. Raport „Technologie mobilne w nowoczesnej Polsce – odpowiedzialny rozwój i równe szanse” przeprowadzony przez firmę badawczą ARC Rynek i Opinia na zlecenie Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) pokazuje, jaką drogę przebyła technologia mobilna i przybliża rozwiązania, do których będzie należeć przyszłość. Na pewno wśród nich nie zabraknie SMS-ów, ponieważ aż 86% uczestników badania zadeklarowało, że będzie korzystało z tej funkcjonalności częściej niż teraz.
czytaj więcej
Jak czytać etykiety na produktach mięsnych?
Zakupy produktów mięsnych mogą wydawać się łatwą i szybką czynnością. Podjęcie dobrej decyzji dotyczącej wybieranych przez nas artykułów może jednak wymagać więcej czasu, zwłaszcza gdy interesuje nas ich jakość. Wartościowy produkt poznamy po jego składzie, a do tego przyda się umiejętność czytania etykiet.
czytaj więcej
Poznaj rozwiązania na współpracę z podwykonawcami! (infografika)
Czy Twoja firma zatrudnia podwykonawców?
- Zabezpiecz wszystkie strony projektu inwestycyjnego
- Kontroluj i redukuj ryzyko BHP w pracach zlecanych na zewnątrz
czytaj więcej
2016-10-25, 11:15
D+H Polska
Warsaw Spire z napędami D+H
Warsaw Spire, oddany do użytku w kwietniu tego roku, to drugi najwyższy budynek w kraju. Zaszczytne pierwsze miejsce wciąż zajmuje Pałac Kultury i Nauki, jednak widać, że nie brakuje mu mocnych konkurentów. W nowoczesnym biurowcu zastosowano napędy DDS 54/500, które jako jedyne z oferty D+H dedykowane są dla drzwi wykorzystywanych do napowietrzania w systemach oddymiania.
czytaj więcej
Marmot Złotym Sponsorem 14. Krakowskiego Festiwalu Górskiego
W dniach 2 - 4 grudnia b.r. odbędzie się 14. edycja największych eventu górskiego w Polsce - Krakowskiego Festiwalu Górskiego. W czasie 3 festiwalowych dni miłośnicy świata gór spotkają się z wybitnymi alpinistami, wspinaczami i freeriderami. Dojdzie do licznych spotkań, warsztatów, pokazów filmowych, konkursów czy kiermaszu odzieży i sprzętu outdoorowego. Swoją obecność na festiwalu mocno zaznaczy amerykański brand Marmot - Złoty Sponsor imprezy. Nie zabraknie również Aku i Tevy - obaj producenci zostali ogłoszeni Brązowymi Sponsorami.
czytaj więcej
Magiczny poranek z herbatami marki Czas na Herbatę
Jesień to czas, w którym po wakacyjnych wojażach wracamy do swoich codziennych obowiązków pracy, szkoły czy studiów. To również okres spadku temperatur wpływających na obniżenie naszej odporności. By sprostać wymaganiom tej urokliwej pory roku, najlepiej rozpocząć dzień od filiżanki szlachetnego napoju, który oprócz doskonałego smaku oznacza się także właściwościami prozdrowotnymi. Z pomocą przychodzi nam marka Czas na Herbatę posiadająca w swojej ofercie szereg herbacianych propozycji idealnych na śniadanie.
czytaj więcej
123456789...386387388

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 7.00-16.00