Znajdź informacje

MON pisze na Twitterze o dowodach na wybuch, wpadka służb prasowych


« lista artykułów
2016-02-05

W piątek rzecznik ministerstwa obrony narodowej Bartłomiej Misiewicz był gościem programu "Państwo to My" w Polsacie. Podczas programu poruszony został temat komisji powołanej przez szefa MON Antoniego Macierewicza mającej wyjaśnić przyczyny katastrofy smoleńskiej. W trakcie programu na Twitterowym koncie MON pojawił się wpis informujący, że na pokładzie samolotu doszło do wybuchu. Po chwili tweet zniknął.

Jednym z tematów programu "Państwo to My" była kwestia powołania przez ministra Antoniego Macierewicza komisji mającej wyjaśnić przyczyny katastrofy smoleńskiej. W trakcie programu o szczegółach pracy zespołu ekspertów mówił rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz. W pewnym momencie na tweeterowym koncie ministerstwa obrony narodowej pojawił się wpis stwierdzający, że "na podstawie materiału dowodowego, wyników badań ekspertów twierdzimy, że doszło do wybuchu" [na pokładzie Tupolewa - przyp. red]. Autorem tych słów miałbyć gość Jarosława Gugały.

Po kilkunastu minutach tweet zniknął z profilu MON. Już po pgoramie Bartłomiej Misiewicz tłumaczył na Twitterze, że błąd popełniły służby prasowe, które go "błędnie zacytowały". Słowa rzecznika resortu obrony narodowej wypowiedziane w trakcie programu na antenie telewizji Polsat odnosiły się jedynie do prac zespołu parlamentarnego.

Kilka dni temu po "nawilżającej sondzie" do dymisji podał się rzecznik resortu sportu Bartosz Zbroja.

bak

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
Tomasz Grabik 2016-02-05, 22:56
Może post został usunięty w obawie przed komentarzami?
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top