Znajdź informacje

Kanały Eleven i Eleven Sports wkrótce w ofercie UPC Polska


« lista artykułów
2016-02-08

UPC Polska będąca największym w kraju dostawcą telewizji kablowej wkrótce poszerzy swoją ofertę o kanały Eleven i Eleven Sports, która w Polsce obecna jest od sierpnia ub. roku i posiada prawa m.in. do piłkarskiej ligi francuskiej, włoskiej czy hiszpańskiej. UPC od kilku dni zapowiadało niespodziankę dla swoich klientów, ale jak na razie nie potwierdziło tych informacji.

O sprawie jako pierwszy poinformował dziś rano portal weszlo.com, który poinformował, że od 11 lutego do 10 marca do północy osoby, które wykupiły w UPC pakiety Select lub Max będą miały kanały Eleven dostępne za darmo. Poprosiliśmy rzecznika prasowego UPC o skomentowanie tych informacji, ale jak na razie odpowiedź nie nadeszła. Jeśli wiadomość potwierdzi się, to będzie znaczyć, że abonenci UPC będą mieli dostęp do wszystkich polskich kanałów sportowych.

Jak dotychczas kanały Eleven i Eleven Sports można było oglądać na platformie nc+ czy w Netii. Ponadto stacja dostępna jest w internecie w serwisie Player.pl należącym do Grupy TVN (opłata za dostęp wynosi 16 zł miesięcznie).

bak

Zobacz także

Lato 2018: Gdzie na wakacje?
Dynamiczny rozwój branży turystycznej, a także coraz zasobniejszy portfel przeciętnego polskiego turysty sprawiają, że preferencje turystyczne Polaków ulegają zmianie. Choć ...
Rekordowy piłkarski wtorek. TVP1 liderem dnia
Rekordowe pasmo piłkarskiego wtorku w TVP1. 9,7 mln widzów oglądało w szczytowym momencie trzymający w napięciu mecz Polski z Koreą ...
Rekordowa oglądalność "Milionerów"
To był długo wyczekiwany moment! Polska edycja teleturnieju doczekała się nowej zwyciężczyni, którą została przesympatyczna, emerytowana nauczycielka języka polskiego – ...
Komentarze
Lewis 2016-02-10, 13:35
Właśnie! Cyfrowy Polsat! Czas na Was, bo to już wstyd.
Wers 2016-02-10, 10:57
Szkoda, że Vectra i Cyfrowy Polsat się do tego nie garną.
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top