Znajdź informacje

Jarosław Kaczyński najczęściej w mediach, ponad 100 tys. publikacji


« lista artykułów
2016-02-09

W ubiegłym roku na temat prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego opublikowano ponad 100 tys. materiałów prasowych, których łączny ekwiwalent wart był ponad 1,7 mld zł - wynika z raportu opublikowanego przez "PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. Najwięcej publikacji związanych z liderem PiS pojawiło się w internecie.

Według autorów raportu, na ilość publikacji związanych z liderem Prawa i Sprawiedliwości z pewnością znaczący wpływ miały wybory parlamentarne, które zakończyły się zwycięstwem PiS oraz możliwość objęcia stanowiska premiera przez Jarosława Kaczyńskiego. Największe zainteresowanie politykiem miało miejsce w październiku (stopniowy wzrost obserwowany od sierpnia), a więc w czasie końcowej fazy kampanii parlamentarnej i w momencie zwycięstwa PiS w wyborach. W tym miesiącu na temat Kaczyńskiego ukazywało się ponad 730 publikacji dziennie.

Informacje opublikowane w prasie, internecie i telewizji na temat lidera PiS warte były ponad 1,7 mld złotych. Na medialność polityka przełozyły się głównie materiały w internecie - 63 proc. wszystkich materiałów. Najwięcej publikacji Kaczyńskiemu poświęciły serwisy: wpolityce.pl, wiadomosci.onet.pl oraz tvn24.pl. Lider PiS bardzo często pojawiał się również na pierwszych stronach gazet - aż 1,3 tys. razy. Na drugiej i trzeciej stronie łącznie 2,8 tys. razy. Informacje nawiązujące do Jarosława Kaczyńskiego osiągnęły dotarcie na poziomie blisko 149,8 mld potencjalnych kontaktów z odbiorcami.

Szczegółowe informacje i wykresy związane z raportem dosepne w linku.

bak

Zobacz także

Dlaczego warto zainwestować w aplikację mobilną?
Aplikacja mobilna większości z nas kojarzy się z grami i rozrywką w naszym smartfonie lub tablecie. Czy można wykorzystać aplikację ...
Występy magików — nowa ulubiona rozrywka Polaków
Wyjścia do kina, na koncerty, wystawy czy plenerowe eventy cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Sporo ludzi szuka jednak rozrywek ...
Niezwykły spot i rekordowa liczba polskich produkcji wiosną na Discovery Channel!
Discovery Channel przedstawia wiosenną ramówkę w wyjątkowym spocie, będącym połączeniem świata animowanego z realnymi bohaterami nagranymi przy użyciu specjalnej technologii, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top