Znajdź informacje

Wiosenna ramówka TVP2: wraca "Sonda", stacja zapowiada premiery


« lista artykułów
2016-02-10

Telewizja Polska przedstawiła pierwsze szczegóły wiosennej ramówki TVP2. Oprócz zapowiadanego już powrotu na antenę programu "Kocham Cię, Polsko!" stacja wróci do nadawania legendarnego programu "Sonda". Dla fanów kabaretów stacja przygotowała kolejną odsłonę show "Dzięki Bogu już weekend", a także pojawi "Komediowa Scena Dwójki".

Do emisji wiosennej ramówki TVP2 dojdzie już w marcu. Wczoraj stacja oficjalnie potwierdziła powrót nadawanego do 2012 roku programu "Kocham Cię, Polsko!". Dziś zapowiedziano również kontynuację legendarnej "Sondy" realizowanej w latach 80. przez redaktorów Zdzisława Kamińskiego i Andrzeja Kurka. W ramówce pojawią się również premiery na czele z "Komediową Sceną Dwójki", które skierowana będzie do widzów spragnionych alternatywnej oferty rozrywki.

W wiosennej ramówce zagości również publicystyka kulturalna. Cotygodniowy program  „Śniadanie na trawie” poprowadzi Marita Albán Juárez, a jej gości będą twórcy, któzy będą rozmawiać o aktualnych wydarzeniach społecznych i kulturalnych. TVP2 przygotowała również propozycję dla całych rodzin w postaci programu "Ostry z natury" oraz "Dzika Muzyka" dotyczący muzyki ludowej w Polsce. Fani kabaretu mogą liczyć na kontynuację serii "Dzięki Bogu już weekend".

Dwójka przygotuje również drugą odsłonę serii "Przygarnij mnie" - tym razem w formie dokumentalnej telenowali.

bak

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top