Znajdź informacje

TVP zmienia ramówkę, wyemituje film "TW Bolek" o Lechu Wałęsie


« lista artykułów
2016-02-18

Dziś wieczorem o godz. 20.30 telewizyjna Jedynka wyemituje film "TW Bolek" w reżyserii Grzegorza Brauna i Roberta Kaczmarka opowiadający o kontaktach Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa w latach 70. Emisję filmu przed południem zapowiedział w mediach społecznościowych prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski. Początkowo do emisji miało dojść o godz. 22.20.

Film "TW Bolek" w reżyserii Grzegorza Brauna i Roberta Kaczmarka opisuje kontakty Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa w latach 70. W dokumencie pojawiają się m.in. autorzy książki "SB a Lech Wałęsa" Sławomir Cenckiewicz i Piotr Gontarczyk.

Po emisji filmu telewizja pokażę dyskusję historyków na temat współpracy Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa. Pierwotnie w tym paśmie TVP1 miła wyemitować program publicystyczny i film "Widmo". Do zmiany ramówki doszło w następstwie odkrycia dokumentów majacych świadczyć o współpracy byłego lidera 'Solidarności" z SB w latach 1970-76.

bak

Zobacz także

Co słychać w Polityce?
Sześćdziesiąt lat historii, cotygodniowa dawka w pełni profesjonalnych, sprawdzonych informacji, wszystko to sprawia że tygodnik Polityka od wielu lat utrzymuje ...
"Mali giganci" powracają na antenę TVN
Już 5 listopada na antenie TVN zadebiutują „Mali Giganci”. W III edycji programu widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć ...
Jak wyglądają spięcia rządowe na linii prezydent – PiS?
Prezydent RP zawetował ustawy o Sądzie Najwyższym oraz Krajowej Radzie Sądownictwa, przez co narasta spór pomiędzy nim a politykami Prawa ...
Komentarze
navigator 2016-02-19, 17:09
..proszę o powtórkę...tez tak miałem...czyli nici...
GABI 2016-02-19, 10:48
szkoda, że wprowadziliście widzów w błąd podając godz. emisji 22.20, po programie p. E. Jaworowicz "Sprawa dla reportera" i się zawiodłam, bo nie obejrzałam
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top