Znajdź informacje

Ponad 3,4 mln widzów oglądało film "TW Bolek" o Lechu Wałęsie w TVP1


« lista artykułów
2016-02-19

Ponad 3,4 miliona widzów oglądało wczoraj wieczorem w TVP1 film "TW Bolek" w reżyserii Grzegorza Brauna i Roberta Kaczmarka opowiadający o kontaktach Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa w latach 70. Informację o oglądalności podał w mediach społecznościowych dyrektor TVP1 Jan Pawlicki. - Zaoraliśmy konkurencję. Byliśmy numerem jeden - napisał.

Telewizja Polska film dokumentalny "TW Bolek" opowiadający o kontaktach Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa w latach 70. wyemitowała w następstwie dokumentów znalezionych w ostatnich dniach w domu generała Czesława Kiszczaka. Zdaniem Instytutu Pamięci Narodowej, mają one świadczy o współpracy Wałęsy z SB w latach 1970-76.

Wyemitowany wczoraj o godz. 20.30 (początkowo do emisji miało dojść o 22.20 po "Sprawie dla reportera", ale wobec "licznych próśb widzów" film wyemitowano wcześniej) dokument "TW Bolek" przyciągnął prze ekrany telewizorów ponad 3,4 mln widzów. Jak poinformował dyrektor TVP1 Jan Pawlicki, debatę po emisji filmu śledziło o 200 tys. widzów mniej.

Foto: youtube

bak

Zobacz także

Finał 9. edycji „The Voice of Poland”! 1 grudnia w TVP2
Ogromne emocje, najlepsze głosy, nieoczekiwane zwroty akcji i goście specjalni na ten wieczór widzowie Telewizyjnej Dwójki czekali całą edycję. Już ...
Gwiazdy nowego filmu „Miłość jest wszystkim” w specjalnym odcinku „Milionerów”!
Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko staną do walki o wielkie pieniądze! Gwiazdy zagrają w szczytnym celu ...
„Wracajcie skąd przyszliście”, premiera 5 grudnia na antenie TVN
Piotr Kraśko razem z grupą Polaków wyruszył spotkać się z uchodźcami. Dokumentalna seria oparta jest na australijskim formacie „Go Back ...
Komentarze
--Zablokowano-- 2016-02-21, 12:09
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2016-02-20, 13:25
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
Zawiedzionylechem 2016-02-19, 20:57
Na YouTube jest więc nie ma co rozpaczać ......
wkurxzona 2016-02-19, 18:36
Dlaczego zmieniliście godzinę,mnóstwo ludzi nie oglądało,!!!!!!Prosimy o powtórke tego filmu
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top