Znajdź informacje

"Roast Kuby Wojewódzkiego" bez cenzury w pełnej wersji w Player.pl


« lista artykułów
2016-02-22

W miniony wtorek TVN wyemitował "Roast Kuby Wojewódzkiego" w którym zaproszeni goście w niewybredny sposób żartowali z Kuby Wojewódzkiego oraz siebie nawzajem. Stacja przed emisją programu zdecydowała się przesunąć godzinę jego nadania oraz wyciąć najmocniejsze sceny i ocenzurować przekleństwa. Teraz pełna wersja programu bez cenzury została udostępniona w serwisie Player.pl.

W programie udział wzięli Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło, Piotr Kędzierski i Abelard Giza oraz popularni polscy stand-uperzy: Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa i Sebastian Rejent. Zaproszeni goście w niewybredny sposób żartowali nie tylko z siebie nawzajem, ale również ze śmierci Bogusława Kaczyńskiego czy wylewu Michała Figurskiego. O tym, że w "Roaście Kuby Wojewódzkiego" nie brakowało mocnych żartów najlepiej świadczy fakt, że po emisji programu do Krajowej Rady Radionofii i Telewizji wpłynęła oficjalna skarga na emisję programu.

Dziś stacja zdecydowała się udostępnić pełną, nieocenzurowaną wersję programu "Roast Kuby Wojewódzkiego" w serwisie Player.pl. - Chcieliście, to macie! Tego nie było w telewizji - czytamy na stronie. Sam materiał wideo dostępny jest od lat osiemnastu i jest dłuższy o ok. 25 minut od wersji wyemitowanej w telewizji TVN w miniony wtorek.

bak

Zobacz także

Dlaczego warto zainwestować w aplikację mobilną?
Aplikacja mobilna większości z nas kojarzy się z grami i rozrywką w naszym smartfonie lub tablecie. Czy można wykorzystać aplikację ...
Występy magików — nowa ulubiona rozrywka Polaków
Wyjścia do kina, na koncerty, wystawy czy plenerowe eventy cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Sporo ludzi szuka jednak rozrywek ...
Niezwykły spot i rekordowa liczba polskich produkcji wiosną na Discovery Channel!
Discovery Channel przedstawia wiosenną ramówkę w wyjątkowym spocie, będącym połączeniem świata animowanego z realnymi bohaterami nagranymi przy użyciu specjalnej technologii, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top