Znajdź informacje

"Roast Kuby Wojewódzkiego" bez cenzury w pełnej wersji w Player.pl


« lista artykułów
2016-02-22

W miniony wtorek TVN wyemitował "Roast Kuby Wojewódzkiego" w którym zaproszeni goście w niewybredny sposób żartowali z Kuby Wojewódzkiego oraz siebie nawzajem. Stacja przed emisją programu zdecydowała się przesunąć godzinę jego nadania oraz wyciąć najmocniejsze sceny i ocenzurować przekleństwa. Teraz pełna wersja programu bez cenzury została udostępniona w serwisie Player.pl.

W programie udział wzięli Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło, Piotr Kędzierski i Abelard Giza oraz popularni polscy stand-uperzy: Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa i Sebastian Rejent. Zaproszeni goście w niewybredny sposób żartowali nie tylko z siebie nawzajem, ale również ze śmierci Bogusława Kaczyńskiego czy wylewu Michała Figurskiego. O tym, że w "Roaście Kuby Wojewódzkiego" nie brakowało mocnych żartów najlepiej świadczy fakt, że po emisji programu do Krajowej Rady Radionofii i Telewizji wpłynęła oficjalna skarga na emisję programu.

Dziś stacja zdecydowała się udostępnić pełną, nieocenzurowaną wersję programu "Roast Kuby Wojewódzkiego" w serwisie Player.pl. - Chcieliście, to macie! Tego nie było w telewizji - czytamy na stronie. Sam materiał wideo dostępny jest od lat osiemnastu i jest dłuższy o ok. 25 minut od wersji wyemitowanej w telewizji TVN w miniony wtorek.

bak

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top