Znajdź informacje

Telekamery rozdane, laureatem program zdjęty z anteny TVP2


« lista artykułów
2016-02-23

Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Orłoś i Agustin Egurrola, to tegoroczni zwycięzcy Telekamer. Wśród laureatów znalazł się również program "Paranienormalni Tonight", który decyzją nowego dyrektora TVP2 nie będzie kontynuowany. Statuetki nie zdobył były szef "Wiadomości" TVP1 Piotr Kraśko. W kategorii osobowość telewizyjna wygrała Martyna Wojciechowska.

Najlepszą aktorką została wybrana Barbara Kurdej-Szatan, która na początku marca zadebiutuje w roli prowadzącej program "Kocham Cię, Polsko!". Michał Żebrowski zdaniem telewidzów triumfował w kategorii najlepszy aktor, a najlepszym serialem zostało uznane "Ranczo". Wśród seriali fabularno-dokumentalnych zwyciężył "Na sygnale".

Osobowością telewizyjną wybrana została Martyna Wojciechowska, a najlepszym prezenterem informacyjnym Maciej Orłoś. W kategorii prezenterki pogody triumfowała Aleksandra Kostka, statuetkę w kat. komentatra sportowego odebrał Dariusz Szpakowski, najlepszym jurorem wybrany został Agustin Egurrola, a nadzieją telewizji okrzyknięty został Maciej Musiał. Wśród laureatów znalazł się program "Paranienormalni Tonight", który nie będzie kontnuowany na antenie TVP2.

Redakcja przyznała również Specjalną Telekamerę 2016 stacji Canal+ za osiągnięcia na polu telewizyjnym w roku 2015. Złote Telekamery otrzymali: Przemysław Babiarz, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk, Agnieszka Cegielska, oraz stacje: TV PULS i HBO. Olgierd Łukaszewicz i Marlena Miarczyńska z ZASP oraz Grażyna Grałek i Anna Solnicka-Heller z Domu Artysty Weterana w Skolimowie, otrzymali czek na sumę 64 tys. złotych, pochodzącą z smsów wysłanych w głosowaniu w plebiscycie Tele Kamery Tele Tygodnia.

bak

Zobacz także

Dlaczego warto zainwestować w aplikację mobilną?
Aplikacja mobilna większości z nas kojarzy się z grami i rozrywką w naszym smartfonie lub tablecie. Czy można wykorzystać aplikację ...
Występy magików — nowa ulubiona rozrywka Polaków
Wyjścia do kina, na koncerty, wystawy czy plenerowe eventy cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Sporo ludzi szuka jednak rozrywek ...
Niezwykły spot i rekordowa liczba polskich produkcji wiosną na Discovery Channel!
Discovery Channel przedstawia wiosenną ramówkę w wyjątkowym spocie, będącym połączeniem świata animowanego z realnymi bohaterami nagranymi przy użyciu specjalnej technologii, ...
Komentarze
jaceksea 2016-02-23, 17:21
Zdjęcie z anteny pseudokabaretu Paranienormalni o żenująco niskim, jeśli nie dennym, poziomie zarówno artystycznym, jak i satyrycznym, uważam za jedyne do tej pory pozytywne działanie pana Kurskiego.
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top