Znajdź informacje

Onet.pl nie ujawnia szczegółów nowego programu Tomasza Lisa


« lista artykułów
2016-02-23

Pod koniec stycznia Tomasz Lis pożegnał się z widzami TVP2 i zapowiedział start swojego nowego programu w ostatni poniedziałek lutego w Onet.pl. Do emisji pozostał niespełna tydzień, a o nowym cyklu wciąż wiadomo niewiele. Żadnych szczegółów związanych z nową produkcją nie zdradza Grupa Onet, która nie odpowiedziała na nasze pytania związane z programem.

Od blisko miesiąca jedyną informację zdradzającą szczegóły nowego programu Tomasza Lisa w Onet.pl pozostaje wiadomość w mediach społecznościowych. - Mój nowy program ruszy 29 lutego po godzinie 21:00 w Onecie - pisał pod koniec stycznia dziennikarz. Od tamtej pory żadna ze stron nie podała do wiadomości publicznej dodatkowych szczegółów nowego programu. Nieznana jest dokładna godzina emisji i częstotliwość audycji, nazwa cyklu oraz formuła programu. W ostatnich dniach z pytaniem o szczegóły programu Lisa zwróciliśmy się do Grupy Onet, ale póki co odpowiedź nie nadeszła.

Onet.pl, to od wielu lat jeden z największych portali internetowych w Polsce. Witryna, podobnie jak tygodnik "Newsweek" kierowany przez Lisa, kontrolowany jest przez niemiecko-szwajcarski koncern medialny Ringier Axel Springer Polska.

Foto: youtube

bak

 

Zobacz także

Vlepka – nowy sposób komunikacji
Vlepki pojawiły się na początku XX wieku i momentalnie zawładnęły przestrzenią publiczną. Okazało się bowiem, że wydrukowanie tych małych naklejek ...
Alvaro Soler na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem!
Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri czy Modern Talking to nie koniec. Jest kolejne wielkie zagraniczne nazwisko! Alvaro ...
Świąteczne rekordy TVP. Rekordowa oglądalność "Rolnik szuka żony"
26 grudnia należał do TVP1, która była liderem dnia. Największym zainteresowaniem widzów cieszyły się: odcinek specjalny programu „Rolnik szuka żony” ...
Komentarze
--Zablokowano-- 2016-02-23, 14:13
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top