Znajdź informacje

Onet.pl nie ujawnia szczegółów nowego programu Tomasza Lisa


« lista artykułów
2016-02-23

Pod koniec stycznia Tomasz Lis pożegnał się z widzami TVP2 i zapowiedział start swojego nowego programu w ostatni poniedziałek lutego w Onet.pl. Do emisji pozostał niespełna tydzień, a o nowym cyklu wciąż wiadomo niewiele. Żadnych szczegółów związanych z nową produkcją nie zdradza Grupa Onet, która nie odpowiedziała na nasze pytania związane z programem.

Od blisko miesiąca jedyną informację zdradzającą szczegóły nowego programu Tomasza Lisa w Onet.pl pozostaje wiadomość w mediach społecznościowych. - Mój nowy program ruszy 29 lutego po godzinie 21:00 w Onecie - pisał pod koniec stycznia dziennikarz. Od tamtej pory żadna ze stron nie podała do wiadomości publicznej dodatkowych szczegółów nowego programu. Nieznana jest dokładna godzina emisji i częstotliwość audycji, nazwa cyklu oraz formuła programu. W ostatnich dniach z pytaniem o szczegóły programu Lisa zwróciliśmy się do Grupy Onet, ale póki co odpowiedź nie nadeszła.

Onet.pl, to od wielu lat jeden z największych portali internetowych w Polsce. Witryna, podobnie jak tygodnik "Newsweek" kierowany przez Lisa, kontrolowany jest przez niemiecko-szwajcarski koncern medialny Ringier Axel Springer Polska.

Foto: youtube

bak

 

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
--Zablokowano-- 2016-02-23, 14:13
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top