Znajdź informacje

"Stop partiokracji" - nowa inicjatywa Ruchu Pawła Kukiza w sieci


« lista artykułów
2016-02-25

W sieci zainaugurowana została działalność nowego serwisu poświęconego finansowaniu partii politycznych. Założycielem witryny pod adresem stoppartiokracji.pl jest Ruch Kukiz'15, który sprzeciwia się subwencjom jakie pobierają partię z budżetu państwa. Głównym elementem serwisu są liczniki, które na bieżąco prezentuję kwoty przyznane w ramach subwencji partiom politycznym,

Ile zabrały Ci partie polityczne w ramach subwencji partyjnych w tej kadencji Sejmu? To pytanie, które wita użytkowników serwisu stoppartiokracji.pl. Na stronie widoczne są liczniki, które wskazują kwoty jakie zostały w ramach subwencji budżetowych przyznane partiom politycznym. - Kukiz’15 nie zamierza pobierać subwencji partyjnych. Proszę więc po dobroci o nieużywanie w stosunku do naszego Ruchu Obywatelskiego określenia "partia” i niewrzucanie nas do jednego wora z żyjącymi na koszt Obywateli - pisze Paweł Kukiz.

Na stronie znajdziemy również projekt ruchu, który mówi "nie" przymusowym dotowaniem partii przez podatników. Witryna prezentuje również wybrane wydatki partii politycznych z pieniędzy podatników: 126 tys. zł na wina i cygara, 250 tys. zł na luksusowe garnitury, 130 tys. na pobyty w SPA czy 6 tys. zł na "haratanie w gałę".

bak

Zobacz także

Finał 9. edycji „The Voice of Poland”! 1 grudnia w TVP2
Ogromne emocje, najlepsze głosy, nieoczekiwane zwroty akcji i goście specjalni na ten wieczór widzowie Telewizyjnej Dwójki czekali całą edycję. Już ...
Gwiazdy nowego filmu „Miłość jest wszystkim” w specjalnym odcinku „Milionerów”!
Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko staną do walki o wielkie pieniądze! Gwiazdy zagrają w szczytnym celu ...
„Wracajcie skąd przyszliście”, premiera 5 grudnia na antenie TVN
Piotr Kraśko razem z grupą Polaków wyruszył spotkać się z uchodźcami. Dokumentalna seria oparta jest na australijskim formacie „Go Back ...
Komentarze
marek4w 2016-02-25, 20:29
niech Pan ruszy sie i zrobi coś dla tego kraju. Niech Pan wystapi z jakąś inicjatywą gospodarczą. To , że politycy , czyli Pan też, marnotrawicie nasze pieniądze to my wiemy od dawna i żadne tabelki nie są nam potrzebne.
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top