Znajdź informacje

Młodkowski i Grass z programami wideo w Grupie Onet-RASP


« lista artykułów
2016-02-25

Roman Młodkowski został nowym dyrektorem zarządzającym segmentem biznes i finanse w Grupie Onet-RASP. Były dziennikarz telewizji TVN odpowiedzialny będzie za realizację i rozwój strategii biznesowej segmentu obejmującego produkty i marki całej grupy. Nowym redaktorem naczelnym polskiej wersji serwisu biznesowego Business Insider zostanie Łukasz Grass.

Roman Młodkowski, to twórca stacji TVN CNBC, w której w latach 2007-13 zajmował stanowisko dyrektora stacji oraz szefa redakcji. Na stanowisku dyrektora zarządzającego segmentem biznes i finanse w Grupie Onet-RASP będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację strategii biznesowej segmentu obejmującego produkty i marki całej grupy: "Forbes", forbes.pl, Business Insider, "Pierwszy milion", pierwszymilion.forbes.pl, biznes.pl oraz biznes.onet.pl.

Wczoraj informowaliśmy o objęciu posady dyrektora programowego w Grupie Onet-RASP przez Bartosza Węglarczyka.

Funkcję redaktora naczelnego polskiej edycji Business Insidera obejmie Łukasz Grass, w przeszłości związny z TVN24, TVP1 i radiem TOK FM. Według najnowszych doniesień, witryna powinna wystartować w maju.

Obaj dziennikarze prowadzić będa na portalu Onet.pl również własne programy wideo.

bak

Zobacz także

Telenowela historyczna „Korona królów” od 1 stycznia w TVP1
Barwna, kostiumowa opowieść o panowaniu jednego z najwybitniejszych władców w dziejach Polski – Kazimierza Wielkiego. „Korona królów” w reżyserii Wojciecha ...
Autor hitu "Despacito" zagra w Zakopanem
Marzenia się spełniają Luis Fonsi z przebojem „Despacito" na Sylwestrze w Zakopanem. TVP jako pierwsza zaprosiła tego wykonawcę do Polski. ...
Święta i Sylwester tylko z Telewizją Polską
W Święta Bożego Narodzenia Telewizja Polska proponuje widzom wyjątkową ofertę: wspólne kolędowanie z gwiazdami, emocjonujące filmy, specjalne wydania znanych programów ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top