Znajdź informacje

Ponad 870 tys. osób oglądało w TVP Info wywiad z premier Beatą Szydło


« lista artykułów
2016-03-01

Ponad 870 tys. widzów śledziło w TVP Info blisko godzinną debatę z udziałem premier Beaty Szydło, poświęcony pierwszym 100 dniom kierowanego przez nią rządu. Była to największa widownia spośród programów emitowanych w wieczornym paśmie w kanałach informacyjnych. Rozmowę wspólnie zorganizowały redakcję TVP Info, Polsat News i portal 300polityka.pl.

Gospodarzami piątkowego programu byli Michał Adamczyk z TVP, Dorota Gawryluk z Polsatu i Łukasz Mężyk z portalu 300polityka.pl. Szefowa rządu PiS w trakcie specjalnie zorganizowanej debaty odpowiadała na pytania z działów: gospodarka, polityka społeczna i polityka zagraniczna. Jak poinformowało w komunikacie Centrum Infroamcyjne TVP, debatę realizowaną z gmachu Telewizji Publicznej obejrzało 879 tys. osób przy udziałach 5,6 proc.

W dalszej częsci programu rozmowę z premier Szydło skomentowali eksperci: prof. Piotr Wawrzyk i dr Tomasz Żukowski oraz socjolog prof. Janusz Czapiński. Kolejno wypowiedzieli się dziennikarze: Paweł Lisicki, Jacek Karnowski, Agnieszka Wiśniewska oraz Tomasz Sawczuk. Komentarze te zainteresowały 753 tys. osób przy udziałach 4,9 proc.

Foto: TVP

bak

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top