Znajdź informacje

"Teleranek" od najbliższej niedzieli w TVP1 i TVP ABC


« lista artykułów
2016-03-05

Od najbliższej niedzieli na antenę Telewizji Polskiej powraca "Teleranek", który emitowany będzie o godz. 9.35 w TVP1 i o godz. 10.10 w TVP ABC. Program dla widzów w wieku 7-12 lat powraca na antenę po kilkuletniej przerwie, w roli prowadzących wystąpią Ola, Zosia, Iwo i Bernard. Jednym z gości w studiu będzie także Włodzimierz Szaranowicz.

W pierwszym odcinku przypomniana zostanie historia "Teleranka” i telerankowego koguta z czołówki, który przeszedł metamorfozę. Ponadto w studiu telerankowa sztafeta: Kajetan, Benjamin, Bernard - bracia, którzy kolejno byli prowadzącymi programu. Gościem w będzie także Włodzimierz Szaranowicz, który swoją pracę w TVP zaczął od gawęd o sporcie i sportowcach właśnie w "Teleranku”. Widzowie poznają 16-letnią Maję Kuszyńską, reprezentującą niezwykłą dyscyplinę sportową - taniec w tunelu aerodynamicznym. Natomiast siostry Steczkowskie - Magda i Agata podzielą się swoimi wspomnieniami o prograie, a Antek Smykiewicz zaśpiewa specjalnie dla widzów.

W każdym odcinku młodzi widzowie znajdą informacje o aktualnych wydarzeniach z różnych dziedzin: wiadomości muzyczne, sportowe, kulturalne, technologiczne i… dowcipne, a także recenzje najnowszych filmów, książek, czy spektakli teatralnych. Program będzie także inspiracją do poszukiwań ciekawych zajęć w wolnych chwilach (np. wolontariat, ciekawostki wiedzowe), rozwijania pasji i zainteresowań. Widzowie będą mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, a swoimi spostrzeżeniami, czy komentarzami podzielą się przy pomocy mediów społecznościowych.

bak

Zobacz także

Vlepka – nowy sposób komunikacji
Vlepki pojawiły się na początku XX wieku i momentalnie zawładnęły przestrzenią publiczną. Okazało się bowiem, że wydrukowanie tych małych naklejek ...
Alvaro Soler na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem!
Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri czy Modern Talking to nie koniec. Jest kolejne wielkie zagraniczne nazwisko! Alvaro ...
Świąteczne rekordy TVP. Rekordowa oglądalność "Rolnik szuka żony"
26 grudnia należał do TVP1, która była liderem dnia. Największym zainteresowaniem widzów cieszyły się: odcinek specjalny programu „Rolnik szuka żony” ...
Komentarze
hhhhh 2016-03-07, 14:17
Precz z telerankiem!!! Nie chcemy teleranka na TVP1!!!!!!!!!
fgdfgddfg 2016-03-07, 13:55
Nie chcemy teleranka na TVP1!!!!!!!! Jakim prawem będziecie pokazywać teleranek na TVP1?!!!! kanał dla dzieci to TVP abc!!!!!! nie chcemy teleranka na TVP1!!!!! Nie zaśmiecajcie kanałów bzdurami!!!!!
Greta 2016-03-06, 10:15
Pierwszy odcinek "Teleranka" został wyemitowany w roku 1972.
Greta
Damian L. 2016-03-06, 10:04
Powstanie Teleranka to rok 1972
pozdrawiam Damian Legęć
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top