Znajdź informacje

Nowy moduł WhitePress pokazuje statystyki popularność i zaangażowanie czytelników


« lista artykułów
2016-03-10

W ostatnich dniach miała miejsce premiera nowego modułu White Press. Platforma udostępniła dla swoich klientów nowy moduł, który analizuje popularność publikowanych artykułów oraz zaangażowanie czytelników. Jak przekonują twórcy, statystyki oparte zostały o innowacyjną technologię dającą więcej informacji niż jakikolwiek inny produkt dostępny dla reklamodawców na rynku.

Nowy moduł wprowadzony przez WhitePress w założeniu ma jeszcze bardziej uwiarygodnić działania promocyjne podejmowane przez wydawców. Wprowadzone algorytmy i mechanizmy nie tylko dbają o bezpieczeństwo i optymalizują wydajność, ale przede wszystkim wykluczają kupiony i nienaturalny ruch. Każdy reklamodawca ma możliwość analizy naturalności ruchu swojego artykułu poprzez statystyki i podgląd informacji dotyczący adresów IP i adresów wywoływanie kodu śledzenia.

Jak wyjaśniają twócy nowego modułu, przeglądarka użytownika co kilkanaście sekund nawiązuje kontakt z serwerem statystyk i informuje o działaniach podjętych przez osobę przeglądającą artykuł. W ten sposób pozyskane dane stają się bardziej miarodajne i rzetelne. Nowy moduł WhitePress jest w pełni dostępny dla każdego artykułu opublikowanego w platformie przy którym został dołączony kod śledzenia.

Bardziej szczegółowa analiza dostępne jest tutaj.

bak

Zobacz także

Lato 2018: Gdzie na wakacje?
Dynamiczny rozwój branży turystycznej, a także coraz zasobniejszy portfel przeciętnego polskiego turysty sprawiają, że preferencje turystyczne Polaków ulegają zmianie. Choć ...
Rekordowy piłkarski wtorek. TVP1 liderem dnia
Rekordowe pasmo piłkarskiego wtorku w TVP1. 9,7 mln widzów oglądało w szczytowym momencie trzymający w napięciu mecz Polski z Koreą ...
Rekordowa oglądalność "Milionerów"
To był długo wyczekiwany moment! Polska edycja teleturnieju doczekała się nowej zwyciężczyni, którą została przesympatyczna, emerytowana nauczycielka języka polskiego – ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top