Znajdź informacje

TV4 reaktywuje teleturniej "Idź na całość" z Zygmuntem Chajzerem


« lista artykułów
2016-04-04

Po piętnastu latach na antenę telewizji powróci kultowy teleturniej "Idź na całość". Znany z anteny Polsatu program ma pojawić się w ramówce TV4. W rolę prowadzącego show ponownie wcieli się Zygmunt Chajzer. Wkrótce stacja zamierza podać do publicznej wiadomości szczegóły odświeżonego teleturnieju.

Po piętnastu latach nową odsłonę kultowej produkcji przygotowuje Czwórka, która w tym roku obchodzi swoje 16-lecie, a pierwsze kroki na polskim rynku telewizyjnym stawiała w czasie, gdy ostatnie edycje programu cieszyły się wielomilionową oglądalnością.

"Let/s Make A Deal" nadawany jest wciąż w Stanach Zjednoczonych przez sieć CBS, a program został uznany za jeden z dziesięciu najlepszych teleturniejów wszech czasów. Doczekał się łącznie 55 edycji, w dwudziestu państwach świata.

Za produkcję programu odpowiada FremantleMedia Polska.

bak

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
dawidek98 2017-03-21, 17:29
ten teleturniej był kultowy??? przecież to była żenada
Filip 2016-04-05, 00:44
Ten program zawsze był mega gigantycznym gniotem z bydłem bez mózgów.Prowadzący to wykorzystywał potem skończył jako oszust wciskający jakieś pseudo potrzebne gadżety w ścierwie mango...a teraz skoro społeczeństwo głupieje jeszcze bardziej to ponownie wciśnie im się trutkę mózgową zwaną "idź na całość" :) nawet noworodki wiedzą że nikt normalny tego nie oglądał bo nikt normalny tam nie występował...
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top