Znajdź informacje

TVP kupiła prawa do pokazywania imprez piłkarskich w latach 2018-22


« lista artykułów
2016-04-21

TVP pokaże mecze finałów mistrzostw świata 2018 i 2022, mistrzostw Europy 2020, Ligi Narodów oraz wszystkie spotkania eliminacyjnej od 2018 roku. - Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu. Można powiedzieć, że mamy to - mówił wyraźnie uśmiechnięty prezes TVP Jacek Kurski podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej

- UEFA udzieliła nam licencji na wielki pakiet imprez piłkarskich od 2018 do 2022 roku. Można powiedzieć, że mamy to, mamy w Telewizji Polskiej turniej finałowy mistrzostwa świata w Rosji w 2018 roku i w Katarze w 2022 roku oraz finały mistrzostw Europy w 2020 roku. Pokażemy wszystkie spotkania z udziałem reprezentacji Polski oraz mecze tzw. Ligi Narodów - poinformował na konferencji prasowej prezes TVP Jacek Kurski, który nie zdradził kwoty zakupu licencji.

Na mocy tych praw w TVP pokazanych zostanie łącznie aż 227 meczów biało-czerwonych

Podczas konferencji nie padła zapowiedź udzielenia TVP sublincencji na pokazywanie zbliżających się finałów mistrzostw Europy we Francji. Na ten moment wszystkie spotkania turnieju pokaże telewizja Polsat. 

Foto: TVP Sport

bak

Zobacz także

Co słychać w Polityce?
Sześćdziesiąt lat historii, cotygodniowa dawka w pełni profesjonalnych, sprawdzonych informacji, wszystko to sprawia że tygodnik Polityka od wielu lat utrzymuje ...
"Mali giganci" powracają na antenę TVN
Już 5 listopada na antenie TVN zadebiutują „Mali Giganci”. W III edycji programu widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć ...
Jak wyglądają spięcia rządowe na linii prezydent – PiS?
Prezydent RP zawetował ustawy o Sądzie Najwyższym oraz Krajowej Radzie Sądownictwa, przez co narasta spór pomiędzy nim a politykami Prawa ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top