Znajdź informacje

Pierwszy samochód z TVN Turbo


« lista artykułów
2016-05-19

W nowej produkcji TVN Turbo "Pierwszy samochód”, Adam Kornacki będzie pomagał uczestnikom wybrać ich pierwsze w życiu auto. Premiera zaplanowana jest na jesień 2016. Więcej informacji o castingu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: tvnturbo.pl. Termin zgłoszeń upływa pod koniec lipca.

Zakup swojego pierwszego auta to decyzja, którą pamięta się całe życie. Młody kierowca musi wziąć pod uwagę wiele czynników – od ceny, po bezpieczeństwo czy funkcjonalność samochodu. Jakie auto będzie się doskonale sprawdzać przy konkretnym użytkowaniu i stylu życia? Pytań jest wiele, a odpowiedzi na nie wszystkie, można znaleźć w nowym programie „Pierwszy samochód”.

Z pomocą młodym kierowcom przyjdzie Adam Kornacki, który doradzi jaki samochód będzie najlepszy dla świeżo upieczonych rodziców, jaki dla aktywnego singla czy młodej osoby rozkręcającej swoją pierwszą działalność. Przekonamy się, że nie zawsze z pozoru idealny model spełnia warunki bezpieczeństwa i że niska cena wcale nie jest najważniejszym kryterium.

Formularz dostępny tutaj.

bak

Zobacz także

Lato 2018: Gdzie na wakacje?
Dynamiczny rozwój branży turystycznej, a także coraz zasobniejszy portfel przeciętnego polskiego turysty sprawiają, że preferencje turystyczne Polaków ulegają zmianie. Choć ...
Rekordowy piłkarski wtorek. TVP1 liderem dnia
Rekordowe pasmo piłkarskiego wtorku w TVP1. 9,7 mln widzów oglądało w szczytowym momencie trzymający w napięciu mecz Polski z Koreą ...
Rekordowa oglądalność "Milionerów"
To był długo wyczekiwany moment! Polska edycja teleturnieju doczekała się nowej zwyciężczyni, którą została przesympatyczna, emerytowana nauczycielka języka polskiego – ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top