Znajdź informacje

Konrad Piasecki zastąpi Monikę Olejnik w Radiu Zet


« lista artykułów
2016-05-31

Konrad Piasecki zastąpi Monikę Olejnik w Radiu Zet. Do radiowego transferu dojdzie wraz z początkiem września. Dotychczas dziennikarz pracował w RMF FM z którym żegna się po ponad dwudziestu latach pracy. Nie wiadomo jaką dziennikarska przyszłość czeka prowadzącą "Kropkę nad i" w TVN.

- 1.IX rozstanę się z radiem w którym spędziłem fantastyczne 22 lata. RMFowi i Ludziom z którymi miałem zaszczyt pracować-dziękuję za wszystko - napisał na swoim twitterowym koncie Konrad Piasecki. Dziennikarz po wakacjach zastąpi Monikę Olejnik. Dziennikarz był związany z krakowską rozgłośnią nieprzerwanie od 1994 roku.

Wraz z początkiem września z Radiem Zet żegna się Monika Olejnik, która nie zdecydowała się kontynuować prowadzenia weekendowej audycji stacji "Siódmy dzień tygodnia".

bak

Zobacz także

Co słychać w Polityce?
Sześćdziesiąt lat historii, cotygodniowa dawka w pełni profesjonalnych, sprawdzonych informacji, wszystko to sprawia że tygodnik Polityka od wielu lat utrzymuje ...
"Mali giganci" powracają na antenę TVN
Już 5 listopada na antenie TVN zadebiutują „Mali Giganci”. W III edycji programu widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć ...
Jak wyglądają spięcia rządowe na linii prezydent – PiS?
Prezydent RP zawetował ustawy o Sądzie Najwyższym oraz Krajowej Radzie Sądownictwa, przez co narasta spór pomiędzy nim a politykami Prawa ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top