Znajdź informacje

Galeco – firma godna zaufania (materiał partnera)


« lista artykułów
2016-06-16

Budujesz dom i zastanawiasz się nad orynnieniem? Możesz przestać – zaufaj firmie Galeco! Spółka ta powstała w roku 1996 i po dwudziestu latach dynamicznego rozwoju stała się liderem wśród przedsiębiorstw zajmujących się projektowaniem oraz dystrybucją systemów odprowadzania wody deszczowej. Sukces na rynku zawdzięczają przede wszystkim wysokiej jakości materiałom, innowacyjnym rozwiązaniom oraz podejściem zorientowanym na klienta.

Jakość i innowacja

Działalność Galeco rozpoczęła się od importowania systemów rynnowych PVC, z czasem jednak zdecydowano się na produkcję własnych produktów – doskonale odpowiadających na coraz bardziej wymagające potrzeby rynku oraz tworzone w oparciu o długoletnie doświadczenie pracy w branży. Jak podkreśla prezes zarządu, Szczepan Buryło, za nadrzędny cel stawiają sobie zaspokajanie potrzeb klienta poprzez tworzenie nowoczesnych systemów. „Ucieczka do przodu, poprzez kreowanie nowatorskich rozwiązań, jest jedyną szansą na walkę z nieuczciwą konkurencją i długotrwały sukces w biznesie” – podkreśla.

I trzeba przyznać, że robią to dobrze – systemy Galeco wyróżniają się na tle innych doskonałymi parametrami, jakością oraz nowoczesnością. Świetnym tego typu przykładem jest oryginalny system Galeco BEZOKAPOWY, czyli orynnowanie pozwalające na schowanie całego spustu w ociepleniu budynku – jedyny tego typu produkt na polskim rynku. Ogromną popularnością cieszą się także systemu Galeco DECOR – wysokiej jakości podsufitówka czy ekonomiczny, lecz wyjątkowo wytrzymały system stalowy Galeco LUXOCYNK. Wszystkie te produkty łączy wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, gwarantujących wytrzymałość oraz efektywne działanie – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję i odbarwienia.

Potwierdzeniem jakości i rzetelności firmy są liczne dyplomy i certyfikaty premiujące jakość i rzetelność Galeco. Wśród najważniejszych znajdują się m.in. Złoty Laur Klienta 2004-2014 – będący uhonorowaniem dla lidera dekady, Budowlana Firma Roku 2011, Rynkowy Lider Innowacji 2013, Firma Godna Zaufania 2016 oraz wiele odznaczeń jakości. W maju do tej bogatej kolekcji dołączył Certyfikat Innowacyjna Firma, nadany przez Polską Grupę Certyfikującą dla przedsiębiorstw wyróżniających się nowatorskimi produktami oraz usługami.

Klient ma zawsze rację

Jednym z filarów sukcesu Galeco jest ich podejście do klienta. W sprzedaży kierują się szeregiem zasad gwarantujących zadowolenie osób decydujących się na ich produkty. Tym najważniejszym jest partnerstwo – problemy klienta traktują poważnie i dokładają wszelkich starań, aby je rozwiązać. Nie boją się przy tym niełatwych wyzwań. - Każdy przypadek, każdy klient, każdy uczestnik naszego otoczenia ma prawo mieć indywidualne potrzeby i oczekiwania, a my - nie wtłaczani w schematyczne myślenie, naszymi decyzjami i działaniami oczekiwania te zaspokajamy, zaspokajając jednocześnie wewnętrzną potrzebę samorealizacji – podkreślają przedstawiciele działu sprzedaży.

Jednym z charakterystycznych elementów podejścia do klienta jest program Galeco Assistance, który ma stanowić zabezpieczenie na wypadek awaryjnej sytuacji na placu budowy, związanej z drobnymi brakami elementów systemu. W takiej sytuacji, klient może zamówić kształtkę bezpośrednio w sklepie www.e-galeco.pl, a ta, w ciągu 24 godzin zostanie dostarczona we wskazane miejsce. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych wizyt w hurtowni czy składzie budowlanym, gdzie zakupiony został system rynnowy Galeco, a tym samym przyspieszyć proces budowy. Nierzadko bowiem drobne braki zamieniają się w długie tygodnie oczekiwania na kształtkę, która zanim trafi do klienta, przejść musi długą drogę od producenta przez hurtownię.

Polska to za mało

Główna siedziba firmy Galeco znajduje się w Krakowie, jednak w całym kraju działa już osiem biur handlowych. Są one zlokalizowane w Gdyni, Katowicach, Płocku, Poznaniu, Puławach, Tarnowie, Warszawie oraz Wrocławiu. Całość zamówień koordynowana jest w odpowiednim biurze handlowym, które wyposażone jest w swój magazyn. System dystrybucji oraz magazynowania został zaplanowany tak, aby utrzymywać sprawny przepływ towarów między firmą a klientami.

Od 2001 roku Galeco aktywnie działa także na rynkach zagranicznych. Strategicznymi kierunkami są Rosja oraz Ukraina. Trzy spółki zależne reprezentują ich także na rynkach krajowych - Galeco Hungaria na Wegrzech, Galeco Białoruś i Galeco Ukraina. Ponadto, przedsiębiorstwo sprzedaje swoje produkty także na Litwie i Łotwie, w Czechach, Rumunii, Mołdawii, Islandi, Kazachstanie i Rumunii, a najnowszymi kierunkami ekspansji firmy są Turcja, Anglia oraz Tadżykistan.

Więcej niż rynny

Galeco to firma odpowiedzialna społecznie, w swej działalności nie ignorują problemu ochrony środowiska. Wiele wysiłku wkładają w tworzenie rozwiązań nie tylko ekonomicznych, ale także ekologicznych. W produkcji duży nacisk kładą na ograniczenie zużycia energii oraz surowców, a także odpowiedzialną gospodarkę odpadami – zmniejszenie ich ilości poprzez recycling oraz segregację. Jak podkreślają przedstawiciele: - Chcemy żyć i działać pozostając w zgodzie z naturą. Świat jest dla nas a my dla świata”.

Działalność komercyjna to podstawowa, choć nie jedyna domena Galeco, zaangażowani są bowiem także w aktywność dobroczynną. Domeną działań charytatywnych jest przede wszystkim pomoc dzieciom doświadczonym przez los – szczególnie takim, które przez brak domu oraz dostępu do wiedzy nie mogą w pełni wykorzystać swojego potencjału.

Najdoskonalszym ucieleśnieniem filozofii Galeco jest ich charakterystyczne logo, podkreślające optymistyczny charakter firmy. Kierując się mottem "uśmiech na deszcz" twierdzą, że na wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie, a radość i uśmiech mogą stać się towarzyszami nawet najbardziej niesprzyjających warunków.

 

Zobacz także

Finał 9. edycji „The Voice of Poland”! 1 grudnia w TVP2
Ogromne emocje, najlepsze głosy, nieoczekiwane zwroty akcji i goście specjalni na ten wieczór widzowie Telewizyjnej Dwójki czekali całą edycję. Już ...
Gwiazdy nowego filmu „Miłość jest wszystkim” w specjalnym odcinku „Milionerów”!
Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko staną do walki o wielkie pieniądze! Gwiazdy zagrają w szczytnym celu ...
„Wracajcie skąd przyszliście”, premiera 5 grudnia na antenie TVN
Piotr Kraśko razem z grupą Polaków wyruszył spotkać się z uchodźcami. Dokumentalna seria oparta jest na australijskim formacie „Go Back ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top