Znajdź informacje

"Project Lady" dużym sukcesem TVN


« lista artykułów
2016-07-17

„Projekt Lady" notuje z odcinka na odcinek coraz lepsze wyniki. Ostatni premierowy odcinek nadany w poniedziałek, 11 lipca oglądało ponad 2 miliony widzów. To o przeszło 200 tysięcy więcej niż tydzień wcześniej. Produkcja stacji TVN, w której w rolę prowadzącej wcieliła isę Małgorzata Rozenek jest liderem poniedziałkowego pasma wieczornego.

„Projekt Lady” wystartował 27 czerwca br. Emitowany jest w poniedziałki o godzinie 20:55 w TVN. Od premiery każdy odcinek notuje coraz wyższą oglądalność, dając programowi pozycję lidera pasma wieczornego. Rekordowy pod względem udziałów w grupie komercyjnej odcinek wyemitowano wczoraj. TVN osiągnął wówczas ponad 20 proc. udziału w grupie 16-49. Średnia oglądalność programu wynosi ponad 1,9 mln widzów.


„Projekt Lady” to program w którym 12 niezdyscyplinowanych, krnąbrnych dziewcząt stara się zmienić w damy. Poprzez szereg zajęć, konkurencji i indywidualnych rozmów przechodzą przemianę. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszy im Małgorzata Rozenek, która wspiera je w ciężkich chwilach, dodaje otuchy, motywuje do walki o własne marzenia. W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt musi opuścić Pałac w Radziejowicach. Trzy z nich zmierzą się w wielkim, uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii.

Foto: TVN

bak

Zobacz także

Vlepka – nowy sposób komunikacji
Vlepki pojawiły się na początku XX wieku i momentalnie zawładnęły przestrzenią publiczną. Okazało się bowiem, że wydrukowanie tych małych naklejek ...
Alvaro Soler na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem!
Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri czy Modern Talking to nie koniec. Jest kolejne wielkie zagraniczne nazwisko! Alvaro ...
Świąteczne rekordy TVP. Rekordowa oglądalność "Rolnik szuka żony"
26 grudnia należał do TVP1, która była liderem dnia. Największym zainteresowaniem widzów cieszyły się: odcinek specjalny programu „Rolnik szuka żony” ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top