Znajdź informacje

TVP Sport z rekordem i pozycją lidera


« lista artykułów
2016-08-13

W środę, 10 sierpnia padł rekord dziennych udziałów TVP Sport w br. Był to trzeci wynik w blisko dziesięcioletniej historii tego kanału. Największym zainteresowaniem widzów cieszyła się transmisja wyścigu kolarstwa szosowego, w którym bardzo dobre szóste miejsce zajął Maciej Bodnar.

10 sierpnia dzienne udziały TVP Sport wyniosły 2,21 proc. (grupa 4+). Były to najwyższe udziały TVP Sport w 2016 r. Wynik ten był prawie siedmiokrotnie wyższy niż średnie udziały anteny w I półroczu 2016 r. Wyższe wyniki były tylko 1 lutego ub. roku podczas mistrzostw świata w piłce ręcznej oraz 4 sierpnia 2012 roku podczas igrzysk olimpijskich w Londynie.

Największym zainteresowaniem w TVP Sport cieszyła się transmisja wyścigu kolarstwa szosowego, w którym bardzo dobre szóste miejsce zajął Maciej Bodnar. Wyścig oglądało prawie 450 tysięcy widzów w grupie 4+ (udziały 5,50 proc.). Bardzo dobrze obejrzały się także transmisje z rywalizacji w podnoszeniu ciężarów (380 tys., 3,67 proc. udziały w grupie 4+), meczu piłki ręcznej kobiet Rosja - Szwecja (340 tys., 2,46 proc. w 4+) oraz strzelectwa (333 tys., 2,45 proc. w 4+).

TVP Sport zdecydowanie prowadzi w zestawieniu kanałów sportowych w sierpniu br. Średni udział kanału w dniach 1-10 sierpnia wyniósł 1,10 proc. w grupie 4+.

bak

Zobacz także

Co słychać w Polityce?
Sześćdziesiąt lat historii, cotygodniowa dawka w pełni profesjonalnych, sprawdzonych informacji, wszystko to sprawia że tygodnik Polityka od wielu lat utrzymuje ...
"Mali giganci" powracają na antenę TVN
Już 5 listopada na antenie TVN zadebiutują „Mali Giganci”. W III edycji programu widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć ...
Jak wyglądają spięcia rządowe na linii prezydent – PiS?
Prezydent RP zawetował ustawy o Sądzie Najwyższym oraz Krajowej Radzie Sądownictwa, przez co narasta spór pomiędzy nim a politykami Prawa ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top