Znajdź informacje

Sprzęt rehabilitacyjny - coraz większe zapotrzebowanie (materiał partnera)


« lista artykułów
2016-08-27

W ostatnim czasie znacznie wzrosło zapotrzebowanie na odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny. Ma to związek z kilkoma zjawiskami, które dotykają każdego z nas. Po pierwsze – jesteśmy świadkami mody na bycie fit, po drugie coraz bardziej popularne są gabinety masażu i SPA.

Gdzie kupić odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny?

Akcesoria używane podczas rehabilitacji można kupić w różnych miejscach. Generalnie w tej kwestii większość z nas korzysta z internetu. Takie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Oczywiście, strony internetowe są bardzo wygodne, jednak trzeba pamiętać o tym, że opis produktu może mijać się z prawdą. Ponadto należy zwrócić uwagę na fakt, kto prowadzi konkretną witrynę. Jeżeli jest ona chętnie odwiedzana, właściciele zostawiają kontakt do siebie, można jej zaufać. Nie warto zdawać się na aparaty sprzedawane na aukcjach internetowych. Niestety, wiele z oferowanych sprzętów ma zawyżone ceny. Poza tym trudno określić wiarygodność konkretnego sprzedawcy. O wiele lepiej zdać się na sprawdzone punkty handlowe oferujące wysoki jakościowo sprzęt rehabilitacyjny (w tym np. łóżka rehabilitacyjne). W Juventus można znaleźć przetestowane akcesoria, które zostały sprawdzone przez wielu klientów.

O czym trzeba pamiętać?

Przed wyborem odpowiedniego sklepu warto się zorientować w jego historii działania. Im dłuższa, tym lepiej. Nie warto ufać punktom handlowym, które dopiero co rozpoczęły swoją działalność. O wiele lepszą opcją jest złożenie zamówienia u sprawdzonego handlowca, który poświadcza swoje doświadczenie. Warto zwrócić także uwagę na te firmy, które sprzedają również za granicą. Sprzęt rehabilitacyjny z Juventus jest sprzedawany także w Rumunii, we Włoszech i na Węgrzech. Dlaczego ma to tak duże znaczenie? Chodzi przede wszystkim o rozpoznanie adekwatności oferty. Im więcej zadowolonych klientów z różnych krajów, tym większa gwarancja, że zakupiony sprzęt będzie odpowiedni. Ponadto posiadanie salonów w wielu krajach znacznie zwiększa doświadczenie handlowe i pozwala na ustalenie realnych, właściwych cen.

Dofinansowanie sprzętu rehabilitacyjnego

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że niepełnosprawni mogą zwracać się do państwa polskiego o dofinansowanie w zakupieniu sprzętu rehabilitacyjnego na własny użytek. Aby uzyskać wsparcie pieniężne należy okazać odpowiednie orzeczenie (o stopniu niepełnosprawności, o grupie inwalidzkiej lub o niezdolności do pracy). Co prawda dofinansowanie nigdy nie jest na tyle duże, by w całości pokryć koszty zakupu, stanowi jednak dużą pomoc.

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top