Znajdź informacje

Specjalne odcinki "Rozmów w toku" z Wysp Brytyjskich


« lista artykułów
2016-09-05

Blisko milion Polaków mieszka w Anglii i najwyraźniej nie planuje powrotu do kraju. Dlaczego? To pytanie rodakom postanowiła zadać Ewa Drzyzga, która odwiedziła ich w angielskich domach, gdzie przy rodzinnym stole i przy wspólnym posiłku poznała ich historie. Telewizja TVN dwa specjalne odcinki "Rozmów w toku" wyemituje pod koniec września.

Polacy przyjechali na Wyspy Brytyjskie za pracą, po wygodniejsze życie i pieniądze. Ewa Drzyzga spotkała Polaków, którzy dorobili się w Anglii dużych pieniędzy i poznała ich przepis na sukces. W specjalnych odcinakach "Rozmów w toku" widzowie dowiedzą się ile trzeba z siebie dać, żeby zarobić na zegarki za 75 000 złotych, jeździć ekskluzywnym samochodem, czy mieszkać w pałacu. Goście prowadzącej zdradzą jak to wszystko osiągnąć i jak żyć martwiąc się jedynie o to, dokąd pojechać na trzecie w roku wakacje, albo u jakiego projektanta kupić sobie wymarzoną sukienkę. Rozmówcy prowadzą różne biznesy: salon piękności, firmy budowlane, handlują perfumami czy… jajkami.

Na obczyźnie wielu Polaków założyło rodziny. Zdawałoby się, że w Wielkiej Brytanii najłatwiej zakochać się w Angliku. Drzyzga spotkała się z Polkami, które związały się z emigrantami z Indii, Sri Lanki, czy z Muzułmanami z Afryki i Azji. Czy w Anglii różnice kulturowe są mniejsze? Kamery odwiedzą te wielokulturowe rodziny w ich domach, w egzotycznych świątyniach, pozna wyjątkowe obrządki i historie, które ciężko będzie zapomnieć.

- Od Sikhów uczyłam się co to znaczy się dzielić i jak przyrządzić chałwę z buraka, Lankijczyk mnie karmił, Muzułmanin Szerif zapewniał, że nigdy nie weźmie sobie kolejnej żony. Mimo że nie wyjechałam poza stary kontynent poczułam się naprawdę egzotycznie - opowiada Ewa Drzyzga.

Zobacz także

Czym są programy lojalnościowe?
Program lojalnościowy, który ma na celu zbudowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami powinien być długotrwałym, zaplanowanym działaniem marketingowym. Odpowiednie ...
Osuszacz powietrza – skuteczna metoda walki z wilgocią w domu
Odpowiednio dobrany pozwala zredukować poziom wilgotności powietrza we wnętrzu. Jest prostym sposobem na odnowienie wyglądu przesiąkłego mieszkania oraz ekonomicznym rozwiązaniem ...
Gwiazdy i produkcje Telewizji Polskiej z "Telekamerami"
Sześć statuetek, w tym specjalną Złotą Telekamerę, otrzymały gwiazdy i produkcje Telewizji Polskiej. Wręczono je podczas prestiżowej gali rozdania nagród ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top