Znajdź informacje

Rekordowa oglądalność "W tyle wizji" TVP Info


« lista artykułów
2016-12-14

Prawie 600 tys. widzów obejrzało we wtorek, 13 grudnia wydanie programu „W tyle wizji” w TVP Info. Jest to jego najlepszy wynik od debiutu na antenie 1 kwietnia br. Rekordową widownię 642 tys. widzów miał także „W tyle wizji extra”. Wydanie poprowadzili Magdalena Ogórek i Krzysztof Feusette.

Wtorkowy odcinek rozpoczął się od satyrycznego felietonu twórcy programu Marcina Wolskiego. Komentarze i opinie głównie odnosiły się do obchodzonej tego dnia 35. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, przesłuchań podczas obrad komisji śledczej ws. Amber Gold, czy posiedzenia Trybunału Konstytucyjnego. Taka konwencja programu cieszy się uznaniem widzów, których przybywa z każdym wydaniem.

„W tyle wizji” to program publicystyczno-satyryczny codziennie podsumowujący wydarzenia dnia z Polski i Świata. Ma charakter humorystyczny, a prowadzą go dziennikarze, felietoniści i czołowi satyrycy z różnych opcji. W programie są materiały reporterów, komentarze widzów i wpisami internautów w mediach społecznościowych.

Foto: TVP

bak

Zobacz także

Mistrzostwa świata - najłatwiejsza grupa według bukmacherów
Według analizy wykonanej przez bukmacherów, najłatwiejszą grupą podczas tegorocznego mundialu w Rosji będzie grupa B. Reprezentacje Hiszpanii i Portugalii nie ...
Eurowizja w TVP. Gromee i Lukas Meijer w półfinale
Telewizja Polska pokaże na antenach TVP1 i TVP Polonia dwa półfinały 8 i 10 maja (wtorek, czwartek) oraz finał 12 ...
TVN podjął decyzję. Będzie trzeci sezon "Diagnozy"
Po olbrzymim sukcesie premierowego sezonu serialu „Diagnoza” i rewelacyjnej oglądalności odcinków nowej serii, telewizja TVN podjęła decyzję o kontynuacji zdjęć. ...
Komentarze
Dana 2016-12-28, 16:33
Oglądamy codziennie. Bardzo nam się podoba dlatego, że nie tylko jest prowadzony z humorem ale także dlatego, ze dużo ciekawych rzeczy można dowiedzieć się od prowadzących.
Duuuuuuuuuuużo lepszy od szkła kontaktowego.
Dziękujemy!
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top