Znajdź informacje

Tomasz Lis pożegnał się z widzami TVP


« lista artykułów
2016-01-05

We wczorajszym odcinku swojego programu z widzami TVP2 pożegnał się Tomasz Lis. Dziennikarz zapewnił, że jego programy nigdy nie były dotowane z abonamentu radiowo-telewizyjnego, a bojkot programu przez polityków PiS był ich osobistą decyzją. Nie wiadomo czy dojdzie do wypełnienia kontraktu na produkcję programu, który obowiązuje do końca stycznia.

Jednym z tematów wczorajszej dyskusji była uchwalona przez Sejm RP pod koniec grudnia tzw. mała ustawa medialna. Rozmówcami dziennikarza był m.in. dyrektor Programu Pierwszego Polskiego Radia Kamil Dąbrowa, który zwracał uwagę na zagrożenie jakie niosie za sobą ustawa przygotowana przez rząd PiS. Przypomijmy, że w ostatnich dniach na polecenie dyrektora Dąbrowyszefa "Jedynki" co godzinę w grany jest hymn Polski na przemian z "Odą do radości". Części środowiska dziennikarskiego skrytykowało ten pomysł.

Pod koniec wczorajszego programu z widzami pożegnał się Tomasz Lis. Prowadzący podziękował widzom za wszystkie lata emisji programu i przedstawił dane z jego oglądalności i wpływów z reklam. Równocześnie dziennikarz zapewnił, że program nigdy nie był wspierany środkami z z abonamentu radiowo-telewizyjnego, a bojkot programu przez polityków PiS był ich osobistą decyzją.

Nie wiadomo czy dojdzie do wypełnienia kontraktu na produkcję programu, który obowiązuje do końca stycznia.

Bartłomiej Kawalec

 

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top