Znajdź informacje

8,5 mln widzów śledziło w TVP1 triumf Kamila Stocha


« lista artykułów
2017-01-07

Prawie 8,5 miliona widzów oglądało 6 stycznia decydujące momenty pasjonującego Turnieju Czterech Skoczni. Najlepszy od 3 lat wynik osiągnął tego dnia „Teleexpress”, zaś Jedynka uplasowała się na pozycji absolutnego lidera oglądalności.

Nasi skoczkowie narciarscy od początku sezonu imponują osiąganymi wynikami, a podczas Turnieju Czterech Skoczni zdominowali rywalizację. Kamil Stoch jest drugim – po Adamie Małyszu – Polakiem w historii, który wygrał klasyfikację generalną tej imprezy. Piotr Żyła był ostatecznie drugi, a Maciej Kot – czwarty.

Warto zaznaczyć, że dzięki m.in. transmisji z konkursu Turnieju Czterech Skoczni, Jedynka była 6 stycznia liderem rynku telewizyjnego – średnie udziały dla grupy 4+ wyniosły 15,9 proc.

Na znakomitą pozycję Jedynki istotny wpływ miał rekordowy wynik „Teleexpressu”, emitowanego w przerwie transmisji z Bischofshofen. Popołudniowy serwis TVP1 przyciągnął ponad 7 mln widzów, co przełożyło się na 43,9 proc. udziałów. Była to najwyższa widownia tego programu od 3 lat, od 6 stycznia 2014 roku! Wszystko wskazuje na to, że doskonała passa „Teleexpressu” jako najchętniej oglądanego serwisu informacyjnego w Polsce, umocniona ostatnio przez znakomite wyniki w listopadzie i grudniu 2016 r., będzie kontynuowana.

bak

Zobacz także

Co słychać w Polityce?
Sześćdziesiąt lat historii, cotygodniowa dawka w pełni profesjonalnych, sprawdzonych informacji, wszystko to sprawia że tygodnik Polityka od wielu lat utrzymuje ...
"Mali giganci" powracają na antenę TVN
Już 5 listopada na antenie TVN zadebiutują „Mali Giganci”. W III edycji programu widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć ...
Jak wyglądają spięcia rządowe na linii prezydent – PiS?
Prezydent RP zawetował ustawy o Sądzie Najwyższym oraz Krajowej Radzie Sądownictwa, przez co narasta spór pomiędzy nim a politykami Prawa ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top