Znajdź informacje

Witaj, Sherlocku. Zapraszam Cię na porcję detektywistycznych porad!


« lista artykułów
2017-01-11

Nowy portal Porady-detektywistyczne.pl to przegląd wiedzy o ciekawych gadżetach szpiegowskich. Dzięki nim możesz stać się prawdziwym Jamesem Bondem! Wiedziałeś, że kamerę możesz ukryć w kubku na kawę lub długopisie, na spotkanie zabrać dyktafon w eleganckiej opasce, a na smartfonie mieć zainstalowaną aplikację, w której zobaczysz, co się dzieje w domu pod Twoją nieobecność? Brzmi nieprawdopodobnie? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Zabawa w detektywa i szpiega jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna!

A może o osiągnięciach techniki w szpiegostwie już dawno wiedziałeś? Nic straconego. Autorzy serwisu dokonują przeglądów topowych produktów, a także radzą, które z nich najkorzystniej wybrać, aby spełniły Twoje oczekiwania. Szukasz studni wiedzy nie tylko dla współczesnych detektywów, ale także dla zwykłych ludzi? Zajrzyj na http://porady-detektywistyczne.pl.

Gadżety szpiegowskie dobre na wszystko

Okazuje się, że gadżety szpiegowskie mogą pomóc Ci rozwiązać wiele problemów i ułatwić funkcjonowanie w dzisiejszym świecie. Porady detektywistyczne tworzone przez profesjonalistów podpowiedzą Ci, jak wykorzystać technologiczne nowinki do sprawdzenia wierności Twojego partnera, zadbać o to, aby nie zgubić czworonożnego przyjaciela, a także sprawdzić opiekunkę do dziecka.

Poza zakładką o gadżetach, autorzy oferują artykuły dotyczące podsłuchów, szpiegowskich dyktafonów, minikamer i usług detektywistycznych.

Artykuły z zakresu usług detektywistycznych to najczęstsze sprawy, z którymi zwraca się o pomoc do prywatnych detektywów. Wykrywanie zdrady partnera króluje przecież wśród przyjmowanych zleceń. Dzięki serwisowi dowiesz się, jak sprawdzić wierność małżonka bez konieczności angażowania detektywa. Możesz samodzielnie prześledzić jego komputer, założyć lokalizator GPS we wspólnym aucie lub minikamerę w mieszkaniu. To za mało? Wykonaj samodzielnie test wierności, o którym piszą autorzy.

Porady detektywistyczne na codzienne zmartwienia

Na stronie poruszony jest także niezwykle ważny problem zaginięć ludzi. Zyskasz wiedzę o tym, jak ustrzec bliskich przed tym zjawiskiem oraz jak dokładnie wygląda procedura przyjmowania zgłoszeń o zaginięciu na policji, a także co jeszcze możesz zrobić, aby zwiększyć szansę na odnalezienie członka rodziny.

Ciekawie zapowiada się także panel dotyczący kryminalistyki. Na tę chwilę jesteś w stanie przekonać się, jak prężnie działa przemysł fałszowania banknotów i co grozi Ci za złożenie podpisu za mamę. Jak wiemy od Autorów, z pewnością pojawi się znacznie więcej ciekawych tekstów, na które czekamy z niecierpliwością.

Gotowy do lektury, Sherlocku?

Zobacz także

Vlepka – nowy sposób komunikacji
Vlepki pojawiły się na początku XX wieku i momentalnie zawładnęły przestrzenią publiczną. Okazało się bowiem, że wydrukowanie tych małych naklejek ...
Alvaro Soler na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem!
Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri czy Modern Talking to nie koniec. Jest kolejne wielkie zagraniczne nazwisko! Alvaro ...
Świąteczne rekordy TVP. Rekordowa oglądalność "Rolnik szuka żony"
26 grudnia należał do TVP1, która była liderem dnia. Największym zainteresowaniem widzów cieszyły się: odcinek specjalny programu „Rolnik szuka żony” ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top