Znajdź informacje

Telewizja Polska zdominowała "Telekamery"


« lista artykułów
2017-01-30

Osiem z jedenastu statuetek otrzymały gwiazdy, seriale i programy Telewizji Polskiej na jubileuszowej XX gali tygodnika Tele Tydzień. Złotą Telekamerę przyznano serialowi „Ranczo”. Trzy pozostałe nagrody przypadły osobistością pracującym dla telewizji TVN.

Widzowie, którzy głosowali nie mieli wątpliwości, że to właśnie gwiazdy TVP zasługują na wyróżnienie. Telekamerę zdobył Dariusz Szpakowski w kategorii Komentator sportowy. Marzena Słupkowska zdobyła Telekamerę w kategorii Prezenter pogody, zaś za Nadzieję telewizji głosujący uznali Marcelinę Zawadzką, prowadząca „Pytanie na śniadanie”. Doceniono również produkcje TVP. Statuetka dla najlepszego serialu fabularno-dokumentalnego przypadła trzeci raz serii „Na sygnale”. 

Program „Rolnik szuka żony”, który regularnie gromadzi miliony widzów, został wyróżniony w kategorii Program rozrywkowy. „Ojciec Mateusz” to według głosujących Najlepszy serial. Wyjątkową nagrodę - Złotą Telekamerę odebrali twórcy „Rancza”. Doceniono 10 lat pracy i popularności serialu, który kochają miliony Polaków. Także aktorzy znani z TVP zostali docenieni przez widzów. Najlepszą aktorką wybrano Barbarę Kurdej-Szatan występująca w „M jak miłość”, a za najlepszego aktora uznano Michała Żebrowskiego z serialu „Na dobre i na złe”. 

Martyna Wojciechowska, Anita Werner i Agustin Egurrola to postacie związane z telewizją TVN, któzy również zostali uhonorowaniu statuetkami.

Specjalne wyróżnienie trafiło do Teresy Lipowskiej, która od 2000 roku gra w uwielbianym przez publiczność serialu „M jak miłość” . Przyznano jej Platynową Telekamerę za 60 lat pracy artystycznej.

bak

Zobacz także

Dlaczego warto zainwestować w aplikację mobilną?
Aplikacja mobilna większości z nas kojarzy się z grami i rozrywką w naszym smartfonie lub tablecie. Czy można wykorzystać aplikację ...
Występy magików — nowa ulubiona rozrywka Polaków
Wyjścia do kina, na koncerty, wystawy czy plenerowe eventy cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Sporo ludzi szuka jednak rozrywek ...
Niezwykły spot i rekordowa liczba polskich produkcji wiosną na Discovery Channel!
Discovery Channel przedstawia wiosenną ramówkę w wyjątkowym spocie, będącym połączeniem świata animowanego z realnymi bohaterami nagranymi przy użyciu specjalnej technologii, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top