Znajdź informacje

„Blondynka” TVP1 wciąż dystansuje konkurencję


« lista artykułów
2017-02-07

W niedzielę, 5 lutego prezentowany w TVP1 serial "Blondynka” pobił rekord w bieżącej ramówce, zarówno pod względem widowni, jak i udziałów. Kolejny sezon serialu przyciągnął w ten weekend przed ekrany telewizorów ponad 3,3 mln widzów (gr. 4+), przy udziałach w wysokości 19,2 proc.

Piąty sezon "Blondynki” z Natalią Rybicką w roli tytułowej okazał się strzałem w dziesiątkę. Z odcinka na odcinek serial TVP1 ma coraz większą oglądalność. W niedzielę 5 lutego odnotował rekord w bieżącej ramówce, zarówno pod względem widowni, jak i udziałów. "Blondynka” była absolutnym liderem pasma, dystansując konkurencję, która pomimo operowania tak nośnymi gatunkami jak kabaret czy amerykański film fabularny z trudem sięgnęła 12 proc. udziałów.

Stały wzrost parametrów telemetrycznych cieszy, ale jeszcze bardziej satysfakcjonujące są dla TVP1 oceny recenzentów. Nowa „Blondynka” ujmuje świeżością i urokiem nie tylko młodej bohaterki, lecz także nowych wątków, intryg i pełną ciepła atmosferą podlaskich Majaków. Sylwia Kubus, bohaterka serialu, ma w piątej odsłonie już ugruntowaną pozycję w społeczności miasteczka. Z jej zdaniem muszą liczyć się wszystkie najważniejsze postaci serialu.

Do obsady dołączyli m.in. Grzegorz Małecki (Dawid Springer) oraz Tomasz Sapryk (Dino), a wraz z nimi pojawiły się nowe wątki. Nie tylko romansowe, lecz także nawiązujące do wydarzeń politycznych (problem uchodźców syryjskich), którymi żyje współczesny świat.

Foto: TVP

bak

Zobacz także

Lato 2018: Gdzie na wakacje?
Dynamiczny rozwój branży turystycznej, a także coraz zasobniejszy portfel przeciętnego polskiego turysty sprawiają, że preferencje turystyczne Polaków ulegają zmianie. Choć ...
Rekordowy piłkarski wtorek. TVP1 liderem dnia
Rekordowe pasmo piłkarskiego wtorku w TVP1. 9,7 mln widzów oglądało w szczytowym momencie trzymający w napięciu mecz Polski z Koreą ...
Rekordowa oglądalność "Milionerów"
To był długo wyczekiwany moment! Polska edycja teleturnieju doczekała się nowej zwyciężczyni, którą została przesympatyczna, emerytowana nauczycielka języka polskiego – ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top