Znajdź informacje

Rośnie oglądalność pasma porannego TVP


« lista artykułów
2017-03-09

Nowy poranny program TVP!, łączący informację z rozrywką od dwóch tygodni cieszy się popularnością, która rośnie. Wczorajszy odcinek „Dzień dobry, Polsko!” prowadzony przez Paulinę Chylewską i Macieja Kurzajewskiego obejrzało ponad 183 tys. widzów (7,5 proc. udz.). To dotychczasowy rekord oglądalności.

Program konsekwentnie buduje swoją widownię. Środowy odcinek przyciągnął rekordową dotychczas liczbę widzów w grupie wiekowej 35-44. „Dzień dobry, Polsko!” trafia w gusta i potrzeby Polaków, którzy przed wyjściem do pracy szukają interesujących i ważnych treści podanych w nowoczesny i dynamiczny sposób.

„Dzień dobry, Polsko!” porusza sprawy aktualne, przedstawia najważniejsze informacje z kraju. Tematyka jest interesująca zarówno dla młodzieży (atrakcyjne materiały edukacyjne przy śniadaniu), jak i dla dorosłych (intrygujące, nowoczesne poradnictwo). Ponadto w programie prezentowany jest przegląd prasy, informacje drogowe i prognoza pogody.

Program jest adresowany nie tylko do widzów wielkich miast, ale także do tych z małych miasteczek i wsi. Prowadzą go duety dziennikarskie: Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski, Anna Popek i Tomasz Mandes, Katarzyna Burzyńska i Krystian Kukułka, Anna Lucińska i Rafał Patyra, Anna Matusiak i Michał Cholewiński.

Foto: TVP

bak

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top