Znajdź informacje

Lato pełne nowości w TVN


« lista artykułów
2017-05-29

Od połowy czerwca na antenie TVN ogromna dawka wakacyjnej rozrywki. Premierowe odcinki „Projektu Lady“ czy II edycja programu „Dom Marzeń“ to tylko niektóre z propozycji. W letniej ramówce nie zabraknie także nowych odcinków uwielbianego przez widzów serialu „Na Wspólnej“.

 

Wakacyjny sezon pełny emocji oraz humoru rozpocznie już 12 czerwca Małgorzata Rozenek. Po sezonowej przerwie na antenę TVN wraca „Projekt Lady“. Trzynaście zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzyma wyjątkową szansę na całkowitą zmianę swojego dotychczasowego stylu życia. W elitarnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki - Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, na kandydatki na damy czeka wiele tygodni intensywnych zajęć, szkoleń i kursów. 

Ciężka i absorbująca praca czeka także uczestników II edycji programu „Dom Marzeń”. Dziesięć par z całej Polski, zamieszka przez kilkanaście tygodni na prawdziwym placu budowy jednego z warszawskich osiedli.  Podobnie jak w pierwszej edycji programu, uczestników wspierać będą Ula Chincz, Wiesiek Skiba oraz Hernan Gomez.

Wakacyjna ramówka telewizji TVN to także seriale. Na widzów czekają premierowe odcinki „Na Wspólnej”.  Co dalej z małżeństwem Ziębów? Czy po tragicznej bójce z ukochany Marty trafi do więzienia? Czy zrozpaczona Agnieszka wybaczy Darkowi zdradę? Z kolei w weekendowe poranki widzów TVN będzie budzić „Dzień Dobry Wakacje”.

Informacje o emisji:

Projekt Lady -  od 12 czerwca w każdy poniedziałek o godz. 20:55

Dom Marzeń - od 14 czerwca w każdą środę o godz. 20:55

Dzień Dobry Wakacje - od 24 czerwca, w weekendy od 8:30

Na Wspólnej - od poniedziałku do czwartku 20:15

Foto: TVN

bak

Zobacz także

Finał 9. edycji „The Voice of Poland”! 1 grudnia w TVP2
Ogromne emocje, najlepsze głosy, nieoczekiwane zwroty akcji i goście specjalni na ten wieczór widzowie Telewizyjnej Dwójki czekali całą edycję. Już ...
Gwiazdy nowego filmu „Miłość jest wszystkim” w specjalnym odcinku „Milionerów”!
Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko staną do walki o wielkie pieniądze! Gwiazdy zagrają w szczytnym celu ...
„Wracajcie skąd przyszliście”, premiera 5 grudnia na antenie TVN
Piotr Kraśko razem z grupą Polaków wyruszył spotkać się z uchodźcami. Dokumentalna seria oparta jest na australijskim formacie „Go Back ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top