Znajdź informacje

Lato pełne nowości w TVN


« lista artykułów
2017-05-29

Od połowy czerwca na antenie TVN ogromna dawka wakacyjnej rozrywki. Premierowe odcinki „Projektu Lady“ czy II edycja programu „Dom Marzeń“ to tylko niektóre z propozycji. W letniej ramówce nie zabraknie także nowych odcinków uwielbianego przez widzów serialu „Na Wspólnej“.

 

Wakacyjny sezon pełny emocji oraz humoru rozpocznie już 12 czerwca Małgorzata Rozenek. Po sezonowej przerwie na antenę TVN wraca „Projekt Lady“. Trzynaście zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzyma wyjątkową szansę na całkowitą zmianę swojego dotychczasowego stylu życia. W elitarnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki - Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, na kandydatki na damy czeka wiele tygodni intensywnych zajęć, szkoleń i kursów. 

Ciężka i absorbująca praca czeka także uczestników II edycji programu „Dom Marzeń”. Dziesięć par z całej Polski, zamieszka przez kilkanaście tygodni na prawdziwym placu budowy jednego z warszawskich osiedli.  Podobnie jak w pierwszej edycji programu, uczestników wspierać będą Ula Chincz, Wiesiek Skiba oraz Hernan Gomez.

Wakacyjna ramówka telewizji TVN to także seriale. Na widzów czekają premierowe odcinki „Na Wspólnej”.  Co dalej z małżeństwem Ziębów? Czy po tragicznej bójce z ukochany Marty trafi do więzienia? Czy zrozpaczona Agnieszka wybaczy Darkowi zdradę? Z kolei w weekendowe poranki widzów TVN będzie budzić „Dzień Dobry Wakacje”.

Informacje o emisji:

Projekt Lady -  od 12 czerwca w każdy poniedziałek o godz. 20:55

Dom Marzeń - od 14 czerwca w każdą środę o godz. 20:55

Dzień Dobry Wakacje - od 24 czerwca, w weekendy od 8:30

Na Wspólnej - od poniedziałku do czwartku 20:15

Foto: TVN

bak

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top