Znajdź informacje

TVN podał uczestników "Agenta"


« lista artykułów
2016-01-14

Jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w historii telewizji powraca na antenę TVN. Już niedługo czternastu celebrytów zmierzy się ze swoimi słabościami w samym sercu afrykańskiej przyrody RPA. Program poprowadzi Kinga Rusin.

Kamila Szczawińska, Hubert Urbański, Antek Królikowski, Dominika Tajner, Joanna Jabłczyńska, Vienio, czyli Piotr Więcławski, Michał Szpak, Macademian, Tomasz Oświeciński, Ewa Halina Rich, Rafał Maślak, Monika Mrozowska, Maciek Sieradzky, Sylwia Szostak – to uczestnicy pierwszej edycji reality show „Agent-Gwiazdy”.

„Agent - Gwiazdy" to jeden z najbardziej intrygujących programów, które wiosną będzie można oglądać w TVN. W premierowej edycji znane osobowości świata show biznesu będą musiały wykonywać zadania i łamigłówki, o których nawet by nie pomyślały w normalnych warunkach. Co więcej, cały czas będą pod czujnym okiem Agenta, który jest pośród nich i będzie starał się utrudniać działania grupy. Czy Agentowi uda się zachować pozory i doprowadzić grę do końca? Czy zostanie zdemaskowany szybciej niż mu się to wydaje?

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top