Znajdź informacje

Tour de Pologne na antenie TVP


« lista artykułów
2017-07-20

Już 29 lipca w Krakowie rozpoczyna się 74. Tour de Pologne - jeden z najważniejszych wyścigów kolarskich. Na starcie stanie brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro - Rafał Majka. Transmisje z wyścigu przeprowadzi Telewizja Polska.

Majka wygrał Tour de Pologne w 2014 - po 11 latach przerwy Polak znów był najlepszy. Teraz także ma taki zamiar i chce się zrehabilitować po nieudanym występie w Tour de France, z którego w wyniku upadku musiał się wycofać. Na starcie stanie 154 kolarzy z 22 ekip plus czołowa polska grupa CCC Sprandi i reprezentacja Polski. Wśród gwiazd znajdą się tacy zawodnicy jak Peter Sagan - aktualny mistrz świata (wygrał nasz wyścig w 2011 roku) czy Vincenzo Nibali - jeden z sześciu kolarzy w historii, którzy wygrali trzy wielkie wyścigi: Tour de France, Giro d’Italia i Vuelta a Espana.

Dzień przed oficjalnym startem w TVP1 i TVP Sport będzie można zobaczyć prezentację ekip na krakowskim rynku. Kronika wyścigu - codziennie około 20:05 w telewizyjnej Jedynce. Będą także relacje z Mini Tour de Pologne, powtórki etapów w TVP Sport. Kanał sportowy TVP będzie relacjonować także starty z poszczególnych odcinków. Co najważniejsze - wzorem Tour de France w TVP Sport będzie można zobaczyć transmisję z ostatnich dwóch etapów wyścigu w całości - od startu do mety. Te odcinki powinny zadecydować o losach wyścigu. Wszystkie informacje o TdP, a także transmisje i dodatkowe materiały wideo będzie można znaleźć na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Telewizja Polska jest producentem sygnału międzynarodowego z Tour de Pologne. Będą z niego korzystać wszystkie zagraniczne stacje, które pokażą wyścig. W produkcję będzie zaangażowanych około 110 osób. Tour de Pologne będą komentować: Piotr Sobczyński i były zawodowy kolarz Bartosz Huzarski. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski. Reporterami będą: Bogusław Solecki, Sebastian Szczęsny i Sebastian Parfjanowicz.

bak

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top