Znajdź informacje

Dziennikarz TVP ostro odpowiada na złośliwy komentarz


« lista artykułów
2016-01-14

Odkąd prezesem TVP został Jacek Kurski z pracą w redakcji "Wiadomości" pożegnała się trójka dziennikarzy. Na stanowisku pozostał Krzysztof Ziemiec, cieszący się opinią rzetelnego prezentera stacji. Złośliwy komentarz wobec dziennikarza opublikował na Twitterze Michał Zieliński, na co dzień związany z Instytutem Obywatelskim, będący think tankiem... Platformy Obywatelskiej.

W dzisiejsze południe na twitterowym koncie @PopPolityk pojawiło się zdjęcie Krzysztofa Ziemca wykonywującego gest zwycięstwa na tle triumfującego prezydenta RP Andrzeja Dudy. Do ilustracji dołączony został tekst: Pozdrowienia dla Tadli, Kraśki, Lis, Lewickiej, Kulczyckiego, Dobrosz-Oracz, Maślaka, Jaźwińskiego, Federa i Tacika. 

Autorem tweeta jest Michał Zieliński, który jest pracownikiem Instytutu Obywatelskiego będącego politycznym think tankiem... Platformy Obywatelskiej. Jak czytamy na stronie instytutu, Zieliński jest analitykiem, a jego obszarem zainteresowania są badania opinii publicznej, zachowania wyborcze oraz systemy polityczne państw wysokorozwiniętych.

Prowokację w ostrych słowach skomentował dziennikarz TVP Krzysztof Ziemiec:

W obronie dziennikarza stanęła m.in. Elżbieta Rutkowska z press.pl.

Bartłomiej Kawalec

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top