Znajdź informacje

Kalendarze trójdzielne – dla kogo są przeznaczone?


« lista artykułów
2017-08-07

Szukasz narzędzia, które pozwoli Ci się zorganizować w biurze? A może takiego, które zawsze będzie na widoku? Wybierz kalendarz trójdzielny do swojego biura lub domu.

Kalendarz trójdzielny – uniwersalny i praktyczny

To dokonały dodatek na biurko zarówno w firmie jak i w domu tak, aby mieć na bieżąco informacje o istotnych dniach, móc zaplanować wolny dzień i jednocześnie nie przegapić najważniejszych świąt. Jeśli należysz od osób, które lubią mieć pod ręką kalendarz, aby rozsądnie planować zadania i ważne spotkania to z pewnością przyda Ci się kalendarz trójdzielny.

Może zdobić Twoje biurko lub ścianę tak, abyś zawsze mógł na niego spojrzeć. Na pierwszy rzut oka to właśnie kalendarz pozwoli Ci swobodnie i zarazem wygodnie zaplanować najważniejsze spotkania. Ułatwi też organizację codziennego dnia Twoim pracownikom i klientom. Wybierając kalendarz trójdzielny możesz dostosować jego format, kolorystykę i wykończenie do własnych potrzeb. To doskonałe rozwiązanie, jeśli w Twojej firmie obowiązują szczególne kolory firmowe i chcesz zlecić taki projekt do druku jako prezent dla klientów lub pracowników.

 

Dla kogo są przeznaczone kalendarze trójdzielne?

 

Kalendarze trójdzielne ze względu na swoją uniwersalność przydadzą się każdemu: zapracowanemu właścicielowi firmy, domowej gospodyni jak i również pracownikowi, który lubi planować i chce mieć wszystko pod kontrolą. Niewątpliwie taki praktyczny gadżet pomaga w organizacji w firmie, ułatwia zaplanowanie spotkań rodzinnych, ale też wygląda elegancko i może być świetnym prezentem dla pracowników w firmie. Możesz go zamówić z ważną informacją o firmie, organizowanym wydarzeniem bądź spotkaniem, o którym mają pamiętać Twoi pracownicy i klienci.

 

 To świetny pomysł na zaprezentowanie firmy od nieco innej strony oraz wręczenie dodatkowego i zarazem praktycznego upominku klientom firmy. Kalendarze trójdzielne sprawdzą się u osób, które często o czymś ważnym zapominają, muszą robić specjalne zapiski, aby pamiętać o najważniejszych wydarzeniach i potrzebują czegoś, co pozwoli im się lepiej zorganizować pod względem zawodowym i prywatnym. Kalendarze trójdzielne polecane są więc osobom, które mają dużo na głowie, lubią być zorganizowane i szukają złotego środka w planowaniu, a zarazem potrzebują produktu, który spełni ich oczekiwania. Jeśli jesteś wzrokowcem i chcesz mieć cały czas kalendarz na widoku w swoim biurze to znak, że kalendarz trójdzielny może sprawić się u Ciebie.

 

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top