Znajdź informacje

Rekordowa widownia TVP ABC


« lista artykułów
2017-09-21

Po raz pierwszy w historii kanał tematyczny Telewizji Polskiej - TVP ABC został liderem w miesięcznych rankingach oglądalności w grupie 4-12 spośród wszystkich stacji dostępnych na rynku.

Prawie 9 proc. udziałów w grupie 4-12 lat zanotował w sierpniu TVP ABC. Są to najwyższe średnie miesięczne udziały stacji w historii jej nadawania i wzrost aż o 23 proc. w porównaniu do sierpnia 2016. TVP ABC jest najchętniej oglądaną stacją w Polsce wśród najmłodszych widzów.

To nie jedyny sukces TVP ABC. Dziecięcy kanał Telewizji Polskiej już od początku tego roku ma wyśmienite wyniki także w grupie 4+. Jest nadal najlepiej oglądanym kanałem dziecięcym w tej grupie badawczej. Rekordowym miesiącem był styczeń ze średnimi udziałami 1,26%.

TVP ABC to kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku 4-12 lat. W ramówce stacji znajdują się znane i lubiane programy m.in. „Domisie”, „W krainie baśni”, „Teleranek” czy „Petersburski Music Show”. Tylko w TVP ABC można oglądać świetne animacje: „Masza i Niedźwiedź”, „Smurfy”, „Super Wings” i „Krecik i Panda”, a także animacje polskiej produkcji: „Pamiętnik Florki” czy „Rodzina Treflików”.

bak

Zobacz także

Jeszcze więcej możliwości platformy influencer w WhitePress®
WhitePress® wprowadza nowe możliwości wspomagania kampanii z influencerami. Platforma została zintegrowana z mediami społecznościowymi. Dzięki temu reklamodawca ma wgląd w ...
Pozycjonowanie lokalne – jak powinna wyglądać kampania SEO?
Kampania SEO stanowi poważne wyzwanie dla każdego sklepu internetowego. Jeśli niedawno ją przeprowadzaliśmy, a nasz sklep wciąż nie zyskuje odpowiedniej ...
Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech – jak znaleźć najlepsze propozycje?
Zatrudnienie w roli pomocy dla seniorów i niepełnosprawnych za zachodnią granicą to dobry pomysł, który może okazać się bardzo opłacalny. ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top