Znajdź informacje

Jedenaście nominacji dal TVN do "Telekamer"


« lista artykułów
2017-12-12

W tym roku aż osiem gwiazd oraz trzy programy TVN zostały nominowane do konkursu Telekamer, prestiżowych nagród przyznawanych przez magazyn „Tele Tydzień” za osiągnięcia telewizyjne. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione produkcje i osobistości TV do 25 stycznia 2018 roku.

W tegorocznej edycji Telekamer Magda Gessler i Martyna Wojciechowska mają szansę zdobyć tytuł „osobowości telewizyjnej”. Maja Ostaszewska i Maciej Zakościelny, odtwórcy głównych ról w serialu „Diagnoza” oraz Michał Żurawski, znany z „Drugiej Szansy”, zostali nominowani w kategoriach „aktorka” i „aktor” roku. Z kolei Agustin Egurrola, zasiadający w jury „Mam Talent”, znalazł się wśród pretendentów do tytułu najlepszego „jurora”. Doceniono również dziennikarzy TVN. Anita Werner uzyskała nominację w kategorii „prezenter informacji”, Maja Popielarska w dziedzinie „prezenter pogody”, a Filip Chajzer powalczy o tytuł „nadziei telewizji”.

W gronie seriali, które będą walczyć o statuetkę znalazła się jedna z największych nowości jesiennej ramówki TVN – serial „Diagnoza”. ” , „Azja Express”, najpopularniejszy reality-show, pretenduje do tytułu najlepszego programu rozrywkowego, a „19+” powalczy o statuetkę w dziedzinie „serial fabularno-dokumentalny”.

Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2017 roku i odbywać się będzie za pomocą sms-ów (nr: 7265). Listę wszystkich nominacji oraz kody można znaleźć tutaj: http://www.telekamery.pl/

bak

Zobacz także

Lato 2018: Gdzie na wakacje?
Dynamiczny rozwój branży turystycznej, a także coraz zasobniejszy portfel przeciętnego polskiego turysty sprawiają, że preferencje turystyczne Polaków ulegają zmianie. Choć ...
Rekordowy piłkarski wtorek. TVP1 liderem dnia
Rekordowe pasmo piłkarskiego wtorku w TVP1. 9,7 mln widzów oglądało w szczytowym momencie trzymający w napięciu mecz Polski z Koreą ...
Rekordowa oglądalność "Milionerów"
To był długo wyczekiwany moment! Polska edycja teleturnieju doczekała się nowej zwyciężczyni, którą została przesympatyczna, emerytowana nauczycielka języka polskiego – ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top