Znajdź informacje

Święta i Sylwester tylko z Telewizją Polską


« lista artykułów
2017-12-21

W Święta Bożego Narodzenia Telewizja Polska proponuje widzom wyjątkową ofertę: wspólne kolędowanie z gwiazdami, emocjonujące filmy, specjalne wydania znanych programów rozrywkowych oraz wiele interesujących propozycji dla całej rodziny. W ostatni dzień roku, w rytm doskonałej muzyki TVP zaprosi widzów do Zakopanego na „Sylwestra Marzeń z Dwójką”.

W Wigilię w Jedynce wyjątkowy dwuczęściowy koncert „Płyń Kolędo!” (godz. 17:30 i 18:35), a o godz. 20.00 Orędzie Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Wieczorne kolędowanie z udziałem Pary Prezydenckiej RP widzowie zobaczą o godz. 20:20 w koncercie „Jaka Wigilia, taki cały rok”. Dwójka w świąteczną sobotę (23 grudnia) proponuje widzom doskonały film „Koneser” (godz. 10:50) oraz muzyczne widowisko „60 lat TVP Poznań” (godz. 20:05 i 21:00). W wigilijne popołudnie rodzinny film „Uwierz w święta” (godz. 16:15), a wieczorem hit „P.S Kocham Cię” (godz. 20:05). 

W Boże Narodzenie w Jedynce widzowie spotkają się - tym razem w świątecznej oprawie - z uczestnikami programu „Rolnik szuka żony” (godz. 20:15), a o godz. 21:20 obejrzą wzruszający film „Niebo istnieje naprawdę”. W drugi dzień Świąt (godz. 12:00) widzowie TVP1 będą mogli zobaczyć widowisko "Historia Bożego Narodzenia rysowana piaskiem". Świąteczny odcinek ulubionej przez widzów „Familiady” w Dwójce o godz. 14:00. W niedzielnym programie naprzeciw siebie staną: drużyna „Bake Off – Ale Ciacho!” oraz aktorzy serialu „Pod wspólnym niebem”, a w poniedziałkowym odcinku wystąpią YouTuberzy i śpiewający aktorzy. W świątecznych odcinkach teleturnieju „Koło Fortuny” kołem zakręcą sportowcy oraz olimpijczycy (niedziela godz. 14:45) i aktorzy z serialu „M jak Miłość” (poniedziałek godz. 14:45). Wieczorem widzowie TVP2 obejrzą także koncert kolęd „Wigilijna Tytka” z Poznania, który jest zwieńczeniem ogólnopolskiej akcji charytatywnej Caritas (część pierwsza w poniedziałek, a druga we wtorek o godz. 18:50). 

Pełen muzycznych gwiazd „Sylwester Marzeń z Dwójką” rozpocznie się o godz. 20.00. Przed widzami 6 godzin doskonałej muzyki z Zakopanego. Nowy Rok widzowie Jedynki przywitają z barwną opowieścią „Korona Królów”. Dwa premierowe odcinki nowej telenoweli kostiumowej od godz. 18:30. W Dwójce, w pierwszy dzień Nowego Roku „Koncert Noworoczny z Wiednia” (godz. 12:15), a wieczorem, po fenomenalnym światowym sukcesie programu The Voice przyszedł czas, aby to dzieci pokazały swój wokalny talent. Polska edycja „Voice Kids” w TVP2 o godz. 20:05. 

bak

Zobacz także

Vlepka – nowy sposób komunikacji
Vlepki pojawiły się na początku XX wieku i momentalnie zawładnęły przestrzenią publiczną. Okazało się bowiem, że wydrukowanie tych małych naklejek ...
Alvaro Soler na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem!
Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri czy Modern Talking to nie koniec. Jest kolejne wielkie zagraniczne nazwisko! Alvaro ...
Świąteczne rekordy TVP. Rekordowa oglądalność "Rolnik szuka żony"
26 grudnia należał do TVP1, która była liderem dnia. Największym zainteresowaniem widzów cieszyły się: odcinek specjalny programu „Rolnik szuka żony” ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top