Znajdź informacje

Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas


« lista artykułów
2018-02-28

Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, w premierowym odcinku programu „Iron Majdan”!

 

To niesamowite zderzenie jednej z najpopularniejszych par polskiego szołbiznesu z zupełnie obcym im światem. Będą mieć zaledwie kilka dni na przygotowanie się do wyreżyserowanej walki w ringu. W treningu pomoże im i poręczy za nich, wielka gwiazda wrestlingu lat 90. - Glenn Gilberti, pseudo Disco Inferno. Amerykańscy widzowie uwielbiali jego walki i miliony zasiadały przed telewizorami, by zobaczyć go w akcji. Dziś trenuje kolejne pokolenia wrestlerów i… weźmie w obroty parę Iron Majdan. Na ringu Małgosia i Radek zmierzą się z duetem Maserati i Bugatti. To niekwestionowane gwiazdy walk wrestlingowych i ulubieńcy publiczności. Czy zastosują wobec polskich debiutantów taryfę ulgową? Czy jednak w tym świecie nie ma kurtuazji i panują twarde reguły gry?

Małgosia i Radek oczywiście podejmą rzuconą im rękawicę, ale czy obydwoje podejdą do tego wyzwania z euforią? Kto będzie się bardziej bał – Małgosia czy Radek? Czym zaskoczą swoich rywali? Do czego są zdolni na ringu? Na jakie osobiste wyznania zdobędą się podczas treningów z przeciwnikami?  I na koniec najważniejsze pytanie – kto wygra to starcie?

„Iron Majdan” już 5 marca, o godz. 22.30 w TVN.

Foto: TVN

bak

Zobacz także

Czym są programy lojalnościowe?
Program lojalnościowy, który ma na celu zbudowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami powinien być długotrwałym, zaplanowanym działaniem marketingowym. Odpowiednie ...
Osuszacz powietrza – skuteczna metoda walki z wilgocią w domu
Odpowiednio dobrany pozwala zredukować poziom wilgotności powietrza we wnętrzu. Jest prostym sposobem na odnowienie wyglądu przesiąkłego mieszkania oraz ekonomicznym rozwiązaniem ...
Gwiazdy i produkcje Telewizji Polskiej z "Telekamerami"
Sześć statuetek, w tym specjalną Złotą Telekamerę, otrzymały gwiazdy i produkcje Telewizji Polskiej. Wręczono je podczas prestiżowej gali rozdania nagród ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top