Znajdź informacje

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach


« lista artykułów
2018-03-09

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną infrastrukturą jest odpowiednio przygotowany na przyjęcie dużej liczby podróżnych. Zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie ważnych arterii komunikacyjnych, dlatego dotarcie własnym samochodem jest bardzo ułatwione. Dla podróżnych, którzy przybywają własnymi autami w Balicach przygotowano liczne i komfortowe parkingi.

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną infrastrukturą jest odpowiednio przygotowany na przyjęcie dużej liczby podróżnych. Zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie ważnych arterii komunikacyjnych, dlatego dotarcie własnym samochodem jest bardzo ułatwione. Dla podróżnych, którzy przybywają własnymi autami w Balicach przygotowano liczne i komfortowe parkingi.

Parking przy lotnisku w Balicach

Dla zmotoryzowanych podróżnych przygotowano w Balicach kilka rodzajów parkingów. Parking krótkoterminowy czyli tzw. strefa kiss&fly służy głównie do zabierania i wysadzania pasażerów. Zlokalizowany jest przy drodze dojazdowej do terminala pasażerskiego. Na terenie tego parkingu obowiązuje zakaz oddalania się kierowcy od pojazdu. Postój 10-minutowy jest bezpłatny, za przekroczenie tego czasu zapłacimy 10 zł. Dla podróżnych w Balicach przygotowano również parking długoterminowy. To jeden wielopoziomowy (P1) oraz dwa klasyczne terenowe (P2/P3). Znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie terminala lotniczego. Korzystanie z nich ułatwione jest dzięki automatycznemu systemowi poboru opłat. Parking Balice oferuje niestrzeżone miejsca postojowe, w związku z czym zarządca nie odpowiada za pozostawione na parkingu samochody. Godzina postoju na parkingu P1 to koszt 10 zł, zaś pozostawiając auto na parkingach P2 lub P3 zapłacimy 9 zł.

Jak dojechać na parking w Balicach?

Lotnisko Balice znajduje się w odległości 11 km na zachód od Krakowa. W pobliżu przebiegają ważne arterie komunikacyjne o zasięgu krajowym i nie tylko. Podróżni, którzy chcą dotrzeć na parking przy lotnisku w Krakowie mogą skorzystać z autostrady A4, drogi ekspresowej S7 oraz drogi krajowej nr 774. Tak dogodne położenie wobec sieci autostrad i dróg ekspresowych znacznie ułatwia podróżnym dojazd własnym autem nie tylko z rejonu Polski południowo-wschodniej ale również z każdego zakątka kraju.

Sprawdź także: https://togethermagazyn.pl/lotnisko-balice-drugi-najwazniejszy-port-lotniczy-polsce/ https://www.meteoprog.pl/pl/news/58996/

Zobacz także

Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
„The Voice Kids” wygrała Roksana Węgiel!
Wokalne bomby, goście specjalni, debiutujący Trener i wielkie emocje… Po dwóch miesiącach zmagań młodych wokalistów premierowa edycja muzycznego show TVP2 ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top