Znajdź informacje

Reporter TVP Info zaatakowany pod Pałacem Prezydenckim


« lista artykułów
2015-12-11

- Nasz kolega Radomir Wit został przed chwilą zaatakowany podczas relacji sprzed Pałacu Prezydenckiego. Brak słów - napisała wczoraj na Twitterze kilka minut po godz. 21.00 dziennikarka TVP Kamila Biedrzycka-Osica. Reporter TVP Info został zaatakowany przez uczestników tzw. "miesięcznicy smoleńskiej".

Kilka minut po godz. 21.00 reporter TVP Info Radomir Wit miał zrelacjonować miesięcznicę spod Pałacu Prezydenckiego. Niestety, podczas próby łączenia z serwiem informacyjnym dziennikarz został otoczony przez uczestników zgromadzenia. Ci nie pozwolili mu przeprowadzić relacji poprzez m.in. wyrwanie słuchawki pozwalającej na rozmowę ze studiem. Grupa osób popychała i wyzywała dziennikarza. 

Jak zapewniał sam poszkodowany, nic poważnego mu się nie stało, a organizatorzy starali się załagodzić sporną sytuację. Zdarzenie stanowczo skrytykowało środowisko dziennikarskie, które nie kryje oburzenia zachowaniem uczestników miesięcznicy.

10-ego dnia każdego miesiąca politycy i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości zbierają się pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie, by w ten sposób oddać pamięć poległym w katastrofie lotniczej rządowego Tu-154M pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010 roku. Wczoraj obchodzono 68. miesięcznice tragedii, w której śmieć poniósł m.in. Prezydent RP Lech Kaczyński.

Bartłomiej Kawalec

Zobacz także

Vlepka – nowy sposób komunikacji
Vlepki pojawiły się na początku XX wieku i momentalnie zawładnęły przestrzenią publiczną. Okazało się bowiem, że wydrukowanie tych małych naklejek ...
Alvaro Soler na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem!
Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri czy Modern Talking to nie koniec. Jest kolejne wielkie zagraniczne nazwisko! Alvaro ...
Świąteczne rekordy TVP. Rekordowa oglądalność "Rolnik szuka żony"
26 grudnia należał do TVP1, która była liderem dnia. Największym zainteresowaniem widzów cieszyły się: odcinek specjalny programu „Rolnik szuka żony” ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top