Znajdź informacje

Jak wybrać najlepszy stół do jadalni?


« lista artykułów
2018-10-31

Jadalnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To tam w końcu spożywamy posiłki i tam spotykamy się w gronie najbliższych, aby po męczącym dniu spędzić wspólnie trochę czasu i porozmawiać o istotnych sprawach oraz wymienić się najnowszymi informacjami. W jadalni wreszcie często przyjmujemy gości. Jest więc bardzo ważne, aby to pomieszczenie było gustownie oraz komfortowo urządzone. A do podstawowych znajdujących się w nim sprzętów bez wątpienia należy stół. Jeżeli jesteś właśnie na etapie jego zakupu, z pewnością masz nie lada zagwozdkę – zastanawiasz się pewnie nad najlepszym rozmiarem, kształtem, wysokością… Mamy nadzieję, że tym artykułem uda nam się choć odrobinę ułatwić Ci to zadanie!

Czym przede wszystkim należy się kierować, wybierając stół do jadalni? Z pewnością musi on być dostosowany pod względem wielkości do ilości domowników – uwzględnijmy tu również ewentualnych gości. Każdy uczestnik posiłku powinien mieć wokół siebie na tyle dużo przestrzeni, aby móc komfortowo spożyć podany obiad czy kolację. Oczywiście nie zawsze będziemy mogli kupić tak duży mebel, jak byśmy chcieli – ogranicza nas przecież metraż danego pomieszczenia. Na szczęście tutaj przychodzi z pomocą rozwiązanie, jakim są stoły do jadalni rozkładane. Taki stół może na co dzień być złożony i pozwalać na zagospodarowanie przestrzeni w inny sposób, a przy specjalnych okazjach bez problemu dostosujemy go do większej ilości zasiadających osób.

Okrągły, kwadratowy… a może rozkładany? Jaki stół sprawdzi się w Twoim domu?

Pewnie zastanawiasz się, jaki kształt stołu jest najbardziej praktyczny i najwygodniejszy. I znów w grę wchodzi tu wielkość jadalni. W takiej obszernej zmieści się bez problemu zarówno stół okrągły, jak i kwadratowy, owalny czy prostokątny. Jeżeli jednak dysponujemy ograniczoną ilością przestrzeni, najlepszy będzie okrągły model – pozwoli nam on zaoszczędzić nieco miejsca, a zasiadającym przy nim osobom zapewni więcej komfortu. Warto pamiętać, aby z każdej strony sprzętu zostawić przynajmniej 80 cm na swobodne odsuwanie krzeseł.

Oczywiście przy wyborze stołu ważne są nie tylko jego wymiary, ale też wygląd. Styl, w jakim będzie utrzymany mebel, to kwestia bardzo indywidualna. Najbardziej klasyczne są stoły wykonane z wytrzymałego drewna w ciepłym kolorze. W ostatnim czasie bardzo modne stały się również połączenia drewna ze szkłem lub z metalem. Tak naprawdę najważniejsze jest jednak to, aby mebel pasował do reszty pomieszczenia i dobrze współgrał z całym jego wystrojem.

Jeżeli szukasz stołu do swojego domu i wciąż nie trafiłeś jeszcze na taki idealny, zachęcamy Cię do zajrzenia do sklepu internetowego Selsey.pl. Znajdziesz tam bardzo szeroki wybór różnorodnych modeli, i to zarówno takich prostych, jak i rozkładanych. Jeżeli interesują Cię te drugie, koniecznie sprawdź stronę: https://selsey.pl/k/238/stoly-rozkladane. Pamiętaj – Selsey to gwarancja stylu, jakości oraz obsługi na najwyższym poziomie!

Zobacz także

„Chyłka – Zaginięcie” z ponad trzema milionami wyświetleń w player!
Serial „Chyłka – Zaginięcie”, wyprodukowany specjalnie dla platformy player, zadebiutował w grudniu ubiegłego roku. Siedmioodcinkowa produkcja to pierwsza ekranizacja prozy ...
Nowa edycja Top Model – ruszają castingi!
Modelki i modele, wybiegi, sesje, luksusowe kampanie, projektanci. To właśnie o tym marzą zgłaszający się do programu Top Model. Już ...
Po raz pierwszy Grupa TVN i Discovery Polska wyprodukuje programy dla Discovery Science
GRUPA TVN I DISCOVERY POLSKA wyprodukuje filmy dokumentalne dla światowego kanału DISCOVERY SCIENCE. Jeszcze w 2019 roku powstaną pilotażowe odcinki ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top