Znajdź informacje

Rekordowa oglądalność „Dzień Dobry TVN” w listopadzie!


« lista artykułów
2018-12-15

Najpopularniejszy program śniadaniowy odnotował najlepszy wynik od 2014 roku! Udział w grupie komercyjnej wyniósł 15,63% co oznacza, że w tym miesiącu program obejrzało prawie 300 tys. osób. Najchętniej oglądany odcinek, który był wyemitowany 4 listopada, zgromadził blisko milion widzów!

Polacy od lat wiedzą już, że nie ma lepszego sposobu na powitanie poranka niż kubek kawy w towarzystwie „Dzień Dobry TVN”. Doskonałe wyniki pasma porannego, to zasługa różnorodności programu, tworzących go charyzmatycznych prowadzących oraz ciekawych tematów poruszanych na co dzień.

„Dzień Dobry TVN” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stara się urozmaicać swoje poranki, m.in. poprzez zmieniające się co sezon cykle tematyczne. Obecnie telewidzowie mogą nie tylko wysłuchać ciekawych rozmów z zaproszonymi gośćmi, ale także zadbać o swoje zdrowie ćwicząc z Qczajem czy zainspirować się kulinarnie daniami serwowanymi przez Włoszkę Cristinę Cateze. Oprócz tego „W stroju Adama” radzi jak wyglądać zjawiskowo na co dzień, a we „Fryzjerskim pogotowiu” prezentowane są porady na temat fryzur. „Dzień Dobry TVN” to także codzienne newsy z najważniejszych wydarzeń kulturalnych, relacje z czerwonych dywanów oraz smaczki z polskiego i światowego show-biznesu.

„Listopad tego roku jest najlepszym od czterech lat pod względem oglądalności. To oznacza, że udaje nam się nawiązać lojalną relację z naszym widzem. Jest to możliwe dzięki zaangażowanej pracy prężnie działającego zespołu „Dzień Dobry TVN”. Opinie odbiorców są dla nas najważniejsze, ponieważ to właśnie dla nich tworzymy ten program. Cieszę się, że tak wiele osób spędza swoje poranki właśnie z nami. Doskonałe wyniki oglądalności są potwierdzeniem, że nasza praca jest doceniana. Dla mnie i dla  całej redakcji to największa satysfakcja – mówi Ewa Baj, producent programu „Dzień Dobry TVN”.

Program nieustannie rozwija się i proponuje widzom szereg nowości. Jedną z nich jest nowa strona dziendobry.tvn.pl, która przekształciła się w serwis lifestylowy, oferujący widzom jeszcze szerszy wachlarz angażujących treści.

bak

Zobacz także

Nowość na antenie Travel Channel i TVN! "Szokujące potrawy" od 1 czerwca
Pieczone nietoperze, sos ze skisłych ryb, małpie głowy z rusztu, a może larwy pszczół w miodzie? Każdy kraj ma swoje ...
30-lecie pokojowej transformacji w Polsce – wyjątkowe materiały redakcyjne TVN24 i TVN24 BiS
Dokładnie 30 lat temu Polska stała się pierwszym krajem w bloku wschodnim, który wszedł na drogę demokratyzacji. Wybory czerwcowe z ...
Startują castingi jurorskie do 12. edycji „Mam talent!”!
Już 4 czerwca w Krakowie rozpoczną się castingi do najbardziej widowiskowego talent-show w Polsce! Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top