Znajdź informacje

Adconnect.pl najnowsza wyszukiwarka firm


« lista artykułów
2018-12-28

Szukasz sprawdzonej bazy danych, w której umieszczone są ciągle aktualizowane informacje na temat firm i przedsiębiorstw zajmujących się różnego rodzaju działalnością produkcyjną, sprzedażową i usługową? Świetnie trafiłeś, bowiem adconnect.pl to wielka elektroniczna baza danych dotyczących firm działających na terenie całej Polski. To świetna droga, która umożliwia dotarcie do nowych klientów, jak również skuteczny sposób na skontaktowanie się z przedstawicielami firmy, z której usług chcemy skorzystać.

Jakie firmy można znaleźć dzięki wyszukiwarce?

Korzystanie z internetowej wyszukiwarki danych kontaktowych do firm niesie za sobą cały szereg korzyści. W dużej mierze jest w tym zasługa uniwersalności tego rodzaju baz danych. Bowiem gromadzą one informacje dotyczące podmiotów świadczących swoje usługi lub sprzedających pewne produktu na rynkach związanych z określonymi branżami. Wszystkie firmy są pogrupowane zgodnie z charakterem prowadzonych przez siebie działalności. Łącznie tworzą katalog firm, wśród którego wyróżnić można licznych przedstawicieli następujących branży: usługi, turystyka, zdrowie, transport, przemysł, rekreacja, telekomunikacja, nauka, motoryzacja, instytucje, urzędy, budownictwo czy też ubezpieczenia oraz finanse. Mało tego, w ramach każdej kategorii wyodrębnione zostały swego rodzaju podtypy, które jeszcze dokładniej pozwalają odszukać firmę, którą chcemy znaleźć. Dla przykładu w ramach kategorii usługi można wybierać wśród następujących typów: zegarmistrzowie, usługi fotograficzne, kwiaciarnie, doradztwo prawne, agencje pośrednictwa pracy, krawiectwo, a nawet wypożyczalnie strojów.

Dlaczego firma powinna znaleźć się w takiej bazie?

Wyszukiwarki internetowe są pomocnym narzędziem, które ułatwia odnalezienie danych na temat przedsiębiorstwa, z którym chcemy się skontaktować. Dzięki temu klient może zdecydowanie szybciej dotrzeć na firmową stronę internetową konkretnego podmiotu, jak również sprawniej się z nim skontaktować i w efekcie sfinalizować zakup. Wystarczy, że dana osoba wpiszę branżę, w której działa konkretne przedsiębiorstwo oraz określi terytorium jego funkcjonowania, a otrzyma zestaw danych identyfikujących firmę. Jednak warto zauważyć, że korzyści z tego, że dana baza firm taka jak https://adconnect.pl zawiera w sobie informacje o firmie są odczuwalne również przez ich właścicieli. Bowiem umieszczenie opisu działalności firmy w takim katalogu to element strategii marketingowej danego przedsiębiorstwa. W jego wyniku potencjalni klienci łatwiej docierają do informacji o firmie, korzystają z jej usług, wzrasta ruch na firmowej stronie internetowej, a pozycja przedsiębiorstwa w wynikach wyszukiwania cały czas rośnie lub utrzymuje się na stabilnym poziomie.

Zobacz także

Nowość na antenie Travel Channel i TVN! "Szokujące potrawy" od 1 czerwca
Pieczone nietoperze, sos ze skisłych ryb, małpie głowy z rusztu, a może larwy pszczół w miodzie? Każdy kraj ma swoje ...
30-lecie pokojowej transformacji w Polsce – wyjątkowe materiały redakcyjne TVN24 i TVN24 BiS
Dokładnie 30 lat temu Polska stała się pierwszym krajem w bloku wschodnim, który wszedł na drogę demokratyzacji. Wybory czerwcowe z ...
Startują castingi jurorskie do 12. edycji „Mam talent!”!
Już 4 czerwca w Krakowie rozpoczną się castingi do najbardziej widowiskowego talent-show w Polsce! Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top