Znajdź informacje

„Tydzień z rekinami” od 12 sierpnia na antenach Discovery i Travel Channel!


« lista artykułów
2019-07-31

SHARK WEEK 2019 to najbardziej ekstremalna wakacyjna premiera! Tym razem programy o tych niesamowitych stworzeniach pojawią się aż na dwóch kanałach: Discovery Channel oraz Travel Channel. Przez cały tydzień – od 12 do 18 sierpnia – widzowie zobaczą łącznie ponad 20 godzin emocjonujących nagrań o tych przepięknych, a zarazem śmiertelnie niebezpiecznych morskich drapieżnikach.

Podwodny świat jest nadal owiany tajemnicą. Poszukiwanie prawdy o życiu rekinów jest jedną z najdłuższych tradycji Discovery Channel. W tym celu stacja współpracuje ze znanymi biologami morskimi oraz instytucjami naukowymi na całym świecie. Dzięki temu już od ponad 30 lat pokazuje na swojej antenie różne aspekty życia tego fascynującego gatunku.

W tym roku do podróży w głąb oceanów przyłącza się także kanał Travel Channel!  

„Tydzień z rekinami” na antenie Discovery Channel będzie trwał od 12 do 18 sierpnia. Przez siedem dni stacja pokaże najciekawsze programy o tych drapieżnych rybach. Znany i lubiany Josh Gates zabierze widzów na „Wyprawę w nieznane” w poszukiwaniu skamielin Megalodona, czyli prehistorycznego rekina.  „Rekiny w sieci: krwawe polowanie” podsumuje najważniejsze wydarzenia ostatniego roku, w których te niebezpieczne stworzenia odgrywały główne role – w programie m.in. najpopularniejsze filmy viralowe, najczęściej komentowane doniesienia prasowe oraz najnowsze odkrycia naukowe. Natomiast w „Na tropie zaginionych rekinów” badacz Forrest Galante zanurzy się w wody Malediwów, aby sprawdzić, czy mały i krępy rekin Pondicherry faktycznie wyginął. Te i inne propozycje na antenie Discovery Channel od 12 sierpnia codziennie o godzinie 17:00!

To nie wszystko! Również w Travel Channel czekają na widzów przyprawiające o dreszczyk emocji propozycje programowe. W weekend 17 i 18 sierpnia zapraszamy na spotkanie m.in. z „Pogromcami rekinów. Kolejne starcie”. Co może prowokować ataki tych zwierząt? Jakie sytuacje są dla ludzi naprawdę niebezpieczne? Sprawdzą to Paul DeGelder, Mike Dornellas, Nick Lebeouf oraz Jamin Martinelli! Jest jedno miejsce na Ziemi, uważane jest za najbardziej niebezpieczne ze względu na ataki rekinów. Z pomocą Dr. Craiga O'Connella zgłębimy ten temat  i poznamy wszystkie „Tajemnice Wyspy Rekinów”!

Firma Discovery cały czas prowadzi działania, które mają na celu ochronę tych fascynujących stworzeń. Po raz kolejny nadawca został partnerem Fundacji Oceana – stowarzyszenia, które działa m.in. na rzecz zwalczania handlu płetwami rekinów. W wyniku tego niebezpiecznego procederu rocznie aż 73 milionów osobników traci życie. Discovery łączy siły także z Ocean Conservancy, pomagając w czyszczeniu plaż i śródlądowych dróg wodnych. Co roku ponad 8 milionów ton plastiku trafia do mórz i oceanów na całym świecie. Aby zimniejszych zanieczyszczania nie biodegradowalnymi odpadami fundacja zorganizowała globalną akcję o nazwie „International Coastal Cleanup”.  Na stronie www.signuptocleanup.org można znaleźć listę wydarzeń, zapisać się na sprzątanie swojej okolicy lub zgłosić własną akcję.

„Tydzień z rekinami” na Discovery Channel, 12-18 sierpnia, godz. 17:00

Poniedziałek: „Wyprawa w nieznane: megalodon”
Wtorek: „Oszukać zmysły rekina”
Środa: „Rekiny z Norfolk”
Czwartek: „Rekiny w sieci: krwawe polowanie”
Piątek: „Skazani na pożarcie 2”
Sobota: „Na tropie zaginionych rekinów”
Niedziela: „Rekin Mako 3

„Weekend z rekinami” na Travel Channel, 17-18 sierpnia, godz. 10.50

bak

Zobacz także

TVP Kultura 2 dostępna na platformie hybrydowej TVP
Od 26 czerwca Telewizja Polska wzbogaca ofertę programów dostępnych za pośrednictwem platformy hybrydowej o nowy kanał internetowy TVP Kultura 2. ...
Miliony widzów oglądały wieczór wyborczy w Telewizji Polskiej
W niedzielę, 28 czerwca ponad 4,4 mln widzów obejrzało wg MOR w momencie najwyższej oglądalności „Wybory Prezydenckie 2020 Wieczór Wyborczy”. ...
Debata prezydencka w TVP1, TVP Info i TVP Polonia
Telewizja Polska zorganizuje debatę prezydencką przed drugą turą wyborów prezydenckich. Debata odbędzie się w poniedziałek, 6 lipca o godz. 21:00 ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top