Znajdź informacje

Tomasz Lis z nowym programem w Onet.pl


« lista artykułów
2016-01-26

Wczoraj doszło do emisji ostatniego odcinka programu Tomasza Lisa w TVP2. Dziś dziennikarz zdradził termin oraz miejsce gdzie wkrótce ponownie będzie można oglądać program z jego udziałem. Do startu nowego programu publicystycznego redaktora naczelnego "Newsweeka" dojdzie 29 lutego w portalu Onet.pl.

Ekspert Spider's Web z umiarkowanym optymizmem o sukcesie nowego programu Tomasza Lisa w Onet.pl.

Dziennikarz nie zdradził dodatkowych szczegółówych związanych ze startem swojego nowego programu. Onet.pl, to od wielu lat jeden z największych portali internetowych w Polsce. Witryna, podobnie jak tygodnik kierowany przez Tomasza Lisa, kontrolowany jest przez niemiecko-szwajcarski koncern medialny Ringier Axel Springer Polska. 

O emisji ostatniego odcinka programu Tomasza Lisa w TVP2 informowaliśmy wczoraj.

Foto: youtube

Bartłomiej Kawalec

Zobacz także

Dlaczego warto zainwestować w aplikację mobilną?
Aplikacja mobilna większości z nas kojarzy się z grami i rozrywką w naszym smartfonie lub tablecie. Czy można wykorzystać aplikację ...
Występy magików — nowa ulubiona rozrywka Polaków
Wyjścia do kina, na koncerty, wystawy czy plenerowe eventy cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Sporo ludzi szuka jednak rozrywek ...
Niezwykły spot i rekordowa liczba polskich produkcji wiosną na Discovery Channel!
Discovery Channel przedstawia wiosenną ramówkę w wyjątkowym spocie, będącym połączeniem świata animowanego z realnymi bohaterami nagranymi przy użyciu specjalnej technologii, ...
Komentarze
--Zablokowano-- 2016-01-28, 00:44
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
DEX 2016-01-27, 07:54
robi, to bardzo dobra decyzja. Jednego hejtera i pisowskiego trolla mniej! Żegnam bez żalu
Marek 2016-01-26, 22:04
Nie minęło 24 godziny od chwili gdy przebrzmiały ostatnie słowa Pana Programu, i jak feniks odradza się Pan w wolnej przestrzeni, aby głosić prawdę - SZACUNEK Panie Tomaszu
Euri 2016-01-26, 21:53
SUPERRRR Pan Tomasz i jego program "prawdziwa prawdziwosc"" , jakby Kaczynski powiedzial....Tu w NL ja i moi polscy znajomi ytzymamy za Pana kciuki i mamy nadzieje, ze Panski program i charyzma dotrze do niektorych mozgow Pozdrawiam
Viking 2016-01-26, 21:52
W wypowiedziach pod adresem Tomasza Lisa, wychodzi prostactwo, buractwo, i chamstwo polaczków. Mozna sie nie zgadzać z Lisem, ale nalezy to robic w sposób kulturalny.
Waldi 2016-01-26, 21:04
Kiedyś przestałem czytać Onet, bo PiSowskich troli tam całe mnóstwo. Ale chyba zacznę oglądać. Brawo :-)
robi 2016-01-26, 19:37
To ja wynoszę się z onetu
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top