Znajdź informacje

TVN ogłasza casting na aktorów, nagrodą rola w serialu "Na Wspólnej"


« lista artykułów
2016-01-27

TVN rozpoczyna casting do drugiej edycji "Aktorskiego Diamentu". Osoba, która zdobędzie uznanie jury, będzie mogła spełnić aktorskie marzenie i zagrać jedną z ról w "Na Wspólnej". Zwycięzca pierwszej edycji aktorskiego castingu został Patryk Bukalski, który zdążył już zadebiutował na wielkim ekranie.

- Mamy za sobą pierwszą edycję castingu. Z ponad 500 zgłoszeń nieoszlifowanym diamentem okazał się Patryk Bukalski, który kilka miesięcy temu zadebiutował na naszym planie jako Tomek Grudniewski. Odcinki z jego udziałem można już oglądać na antenie. Cieszy mnie to, że Patryk nie tylko doskonale poradził sobie z rolą, ale również postanowił dalej zawalczyć o swoje marzenia. Dziś jest studentem prestiżowej szkoły aktorskiej w Paryżu - mówi Grażyna Kozłowska, producent serialu z Fremantle Polska.

Teraz z okazji kolejnego jubileuszu emisji pierwszego odcinka "Na Wspólnej" produkcja serialu wraz z redakcją "Dzień Dobry TVN" ogłasza casting do drugiej edycji "Aktorskich Diamentów". Dla kandydatów na aktorów scenarzyści programu przygotowali zadanie aktorskie z podziałem na rolę damską i męską, którą należy odegrać i zarejestrować na wideo.

Zgłoszenia można nadsyłać do 10 lutego za pośrednictwem formularza na stronie. Nadesłane zgłoszenia oceni jury w składzie: Grażyna Wolszczak, Waldemar Obłoza, Filip Chajzer i Radosław Dunaszewski, reżyser serialu "Na Wspólnej".

Foto: dziendobry.tvn.pl

Bartłomiej Kawalec

Zobacz także

Lato 2018: Gdzie na wakacje?
Dynamiczny rozwój branży turystycznej, a także coraz zasobniejszy portfel przeciętnego polskiego turysty sprawiają, że preferencje turystyczne Polaków ulegają zmianie. Choć ...
Rekordowy piłkarski wtorek. TVP1 liderem dnia
Rekordowe pasmo piłkarskiego wtorku w TVP1. 9,7 mln widzów oglądało w szczytowym momencie trzymający w napięciu mecz Polski z Koreą ...
Rekordowa oglądalność "Milionerów"
To był długo wyczekiwany moment! Polska edycja teleturnieju doczekała się nowej zwyciężczyni, którą została przesympatyczna, emerytowana nauczycielka języka polskiego – ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top