Znajdź informacje

Lewandowski i Gortat krytykują dziennikarzy za okładki i słowa


« lista artykułów
2016-01-28

Dziennikarze największych tytułów prasowych nie szczędzili cierpkich słów polskim piłkarzom ręcznym po wysokiej porażce z Chorwacją. "Fakt" i "Przegląd Sportowy" pisał o wstydzie, a "Super Express" nazwał reprezentantów Polski "patałachami". Z zawodnikami solidaryzował się m.in. Marcin Gortat, Justyna Kowalczyk i Robert Lewandowski, którzy skrytykowali dziennikarzy.

Przed wczorajszym spotkanie wydawało się, że tylko kataklizm odbierze polskim piłkarzom ręcznym grę o medale mistrzostw Europy. Polakom do awansu wystarczała nawet porażka różnicą trzech bramek, tymczasem spotkanie zakończyło się wynikiem 23:37. Dzisiejsza prasa w różnym słowach opisywała porażkę biało-czerwonych. O "katastrofie gladiatorów" pisała "Gazeta Wyborcza", a "Przegląd Sportowy" pisał o wstydzie, podobnie jak "Fakt", który pisał o żenadzie i kompromitacji. Najbrutalniej reprezentację Polski potraktował "Super Express" nazywając zawodników "patałachami".

Kontrowersyjne słowa pod adresem sportowców skomentowali na Twitterze m.in. Marcin Gortat, Robert Lewandowski czy Justyna Kowalczyk, którzy solidaryzują się ze środowiskiem. Dziennikarzy skrytykował również prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Foto: sport.pl

Bartłomiej Kawalec

Zobacz także

Rekordowa widownia Pucharu Świata w Zakopanem
Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową ...
Mobilizacja do nauki angielskiego
Często spotykamy się z problemem nauki angielskiego już w podstawówce, gdzie złe doświadczenia uczniów są później kontynuowane podczas dalszej nauki, ...
Widzowie wybierają "Pytanie na śniadanie" TVP2
W sobotę, 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top