Znajdź informacje

Lewandowski błyszczy w mediach, coraz więcej publikacji


« lista artykułów
2016-02-03

W grudniu ub. roku na temat Roberta Lewandowskiego ukazało się 9,8 tys. artykułów prasowych, co oznacza wzrost o 17 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca. Coraz więcej wzmianek o piłkarzu pochodzi z mediów regionalnych - wynika z raportu PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Ekwiwalent reklamowy publikacji na temat Lewandowskiego wyniósł 55 mln zł.

W ostatnim miesiącu 2015 roku aż 80 proc. informacji nawiązujących do kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski pochodziło z sieci. Wśród najpopularniejszych portali piszących o Robercie Lewandowskim są sport.se.pl (281 publikacji), sportowefakty.wp.pl (212) oraz eurosportonet.pl (142). Zaledwie 10 proc. wszystkich materiałów o napastniku Bayernu Monachium należało do prasy - "Przeglądu Sportowego" (107), "Sportu" (76) i "Piłki Nożnej" (48). Wśród stacji telewizyjnych najczęściej o Lewandowskim wspominały Polsat News (130), TN24 (68) oraz Superstacja (62).

Jak wylicza dalej raport PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, publikacje wygenerowały dotarcie na podobnym poziomie, co w listopadzie - 6,9 mld kontaktów. Ekwiwalent reklamowy publikacji na temat Roberta Lewandowskiego wyniósł 55 mln złotych. Szczegółowe informacje i wykresy związane z raportem dosepne w linku.

Pod konec stycznia informowaliśmy, że jednym z trzech liderów polskiego Twittera w 2015 roku był Robert Lewandowski.

bak

 

Zobacz także

Lato 2018: Gdzie na wakacje?
Dynamiczny rozwój branży turystycznej, a także coraz zasobniejszy portfel przeciętnego polskiego turysty sprawiają, że preferencje turystyczne Polaków ulegają zmianie. Choć ...
Rekordowy piłkarski wtorek. TVP1 liderem dnia
Rekordowe pasmo piłkarskiego wtorku w TVP1. 9,7 mln widzów oglądało w szczytowym momencie trzymający w napięciu mecz Polski z Koreą ...
Rekordowa oglądalność "Milionerów"
To był długo wyczekiwany moment! Polska edycja teleturnieju doczekała się nowej zwyciężczyni, którą została przesympatyczna, emerytowana nauczycielka języka polskiego – ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top